CADevent

CADevent
Dane firmy

CADevent Sp. z o.o.
Budowlanych 31
80-298 Gdańsk
Poland

Email: [email protected]
Telefon: 58-333-48-67

WWW: https://cadevent.pl , https://sklep.cadevent.pl

Mapa
Opis

CADevent istnieje od 2012 roku na początku działalności specjalizował się w bibliotekach CAD oraz w organizacji spotkań dla producentów materiałów budowlanych i architektów. Obecnie zakres działalności CADevent jest znacznie szerszy. Wyspecjalizowaliśmy się w profesjonalnym druku 3D opartym na najnowszych technologiach, dających mnóstwo możliwości. Wysoka jakość naszych wydruków jest osiągana poprzez stale rozbudowywany park maszynowy, oraz wysokie standardy jakościowe nad którymi czuwa nasz doświadczony zespół. 

Zadowolenie naszych Klientów to dla nas kluczowa kwestia, dlatego kładziemy duży nacisk na kompleksowość naszej oferty. 

CADevent jako autoryzowany partner wielu producentów oprogramowania i sprzętu IT jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe rozwiązania w zakresie prototypowania, od etapu projektowania, doboru niezbędnego sprzętu informatycznego aż po promocję produktów w środowisku projektantów.
Zawsze idziemy z duchem czasu, czego dowodem są proponowane przez nas technologie współpracujące z szeroko pojętą ideologią BIM - cyfrowe modele, czy też najnowsze fotorealistyczne wizualizacje. Wszystko to pozwala nam na wprowadzenie Państwa produktów w XXI wiek. 

 

Oferta
CADevent  to także sklep  on-line i stacjonarny w Gdańsku gdzie kupisz: 
  • Filament najwyższej jakości. Nasi doradcy techniczni z przyjemnością pomogą Ci przy wyborze odpowiedniego materiału. W ofercie, oprócz standardowego filamentu mamy również filament techniczny o specjalnych właściwościach, czy klasy premium.  Jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami filamentu: Zortrax, F3DFilament, Spectrum, Fiberlogy, Noctuo.
  • Drukarki 3D  - Jesteśmy autoryzowanym resellerem marki Zortrax, 3DGence, HBot 3D, Omni, Graften 
  • Akcesoria i części do drukarek  -   W ofercie panele boczne, wentylator do głowicy, dysze, maty, kleje i wiele innych produktów.
CADevent to również  Showroom z drukarkami 3D, w którym możesz zobaczyć oferowane przez nasz drukarki 3D od najprostszych konstrukcji takich jak Anet A8 poprzez takie modele jak Wanhao Duplicator 4S, Creality CR-10 S5, 3DGence One, Zortrax Inventure, HBOT 3D F300 skończywszy na profesjonalnej Omni3D Factory 2.0.
 
Jeśli jednak nie jesteś przekonany, czy drukarka 3D przyda się w Twojej pracy, skorzystaj z naszych usług druku 3D.
Galeria
Artykuły powiązane
Function ("doGetItemsList") is not a valid method for this service