Aemca

Aemca
Dane firmy

Aemca Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Wyszyńskiego 12/5
44-100 Gliwice
Poland

Email: [email protected]
Telefon: 32 445 76 15

WWW: http://aemca.pl

Mapa
Opis

Firma Aemca Sp .z o.o. jest autoryzowanym partnerem firmy XYZprinting i zajmuje się sprzedażą oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym drukarek 3D. Od lutego 2013r jesteśmy uczestnikami programu Rzetelna Firma.

Oferta

Da Vinci 1.0 jest najnowszą i najbardziej przystępną cenowo na rynku drukarką 3D przeznaczoną dla zastosowań domowych, małych firm i edukacji. Oferuje bezpieczne korzystanie z bezpłatnych projektów 3D gotowych do wydruku. Drukarka Da Vinci jest drukarką nie wymagającą samodzielnego montażu czy regulacji , jest kompletna i gotowa do użycia zaraz po wypakowaniu. Posiada 3-stopniową funkcje EZ-mode zaprojektowaną by uprościć drukowanie nawet niezaawansowanym użytkownikom. Funkcja Smart Platform Auto Calibration zapewnia automatyczne kalibrowanie-dostosowanie odpowiedniej odległość miedzy dyszą a podgrzewanym stołem na którym powstaje obiekt 3D.

Oprogramowanie drukarki jest automatycznie uaktualniane. Urządzenie jest zamknięte, dzięki czemu chroni użytkowników przed wysokimi temperaturami wymaganymi do drukowania oraz skutkami ubocznymi. Drukarką można wydrukować bardzo duży obiekt, w stosunku do jej ceny - pole robocze wynosi 20x20x20cm. Do druku wykorzystuje filament ABS w kartridżu dostępnym w 12 kolorach. Użytkownicy mogą na stronach XYZgallery korzystać bezpłatnie z setek wzorów obiektów 3D, które można modyfikować i dostosować do własnych potrzeb. Użytkownik może pobierać oraz udostępniać własne projekty które są oceniane przez wszystkich użytkowników.

Zobacz pełną specyfikację drukarek 3D w ofercie firmy: 

Galeria
Artykuły powiązane
Nasze aukcje na Allegro