Aemca

Aemca
Dane firmy

Aemca Sp. z o.o. Oddział w Polsce
al. Jana Pawła II 22
00-133 Warszawa
Poland

Email: [email protected]
Telefon: +22 228 21 15

WWW: http://aemca.pl

Mapa
Opis

Firma Aemca Sp. z o.o. Oddział w Polsce od 2012 roku jest wyłącznym dystrybutorem i zapewnia autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie Polski urządzeń XYZprinting, największego producenta drukarek 3D na świecie. Aemca zajmuje się sprzedażą bezpośrednią, a także dostarcza urządzenia do swoich partnerów handlowych w Polsce, między innymi firmy ABC Data S.A i Komputronik S.A. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi sprzedaży, wsparcia technicznego i serwisu gwarancyjnego.

Oferta

W naszej ofercie znajdziecie ponad 15 modeli drukarek 3D, dostępnych od ręki z wysyłką z magazynu w Polsce.
Posiadamy drukarki idealnie nadające się dla osób które dopiero rozpoczynają przygodę z drukiem 3D, jak modele z serii Junior i Mini.
Dla bardziej wymagających użytkowników mamy profesjonalne drukarki 3D z serii Pro, Super oraz Color, dające nawet możliwość drukowania w pełnej palecie barw CMYK.
Na potrzeby jubilerstwa, dentystyki i innych zastosowań wymagających bardzo wysokiej precyzji druku możemy zaoferować modele Nobel 1.0 Advanced SLA oraz Nobel Superfine DLP które drukują żywicami fotopolimerowymi, między innymi:  elastyczna, do wypalania oraz biozgodnej do kontaktu z tkanką.

Zobacz pełną specyfikację drukarek 3D w ofercie firmy: 

Galeria
Artykuły powiązane
Function ("doGetItemsList") is not a valid method for this service