Już 11 października 2018 roku w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się konferencja Life Science Open Space. Głównym organizatorem wydarzenia jest Klaster LifeScience Kraków.

Konferencja Life Science Open Space 2018 jest określana jako otwarte Forum Współpracy i Innowacji dla Zdrowia i Jakości Życia. Impreza adresowana jest do osób reprezentujących wszystkie dziedziny nauki, biznesu i administracji, zainteresowanych technologiami, innowacjami, otwartych na współpracę lub szukających partnerów do rozwoju przedsięwzięć, których celem jest poprawa zdrowia i jakości życia.

Na wszystkich uczestników konferencji czekają:

  • prezentacje możliwości i ofert współpracy w ramach projektów naukowych i biznesowych, takich jak rozwój technologii, innowacje produktowe, procesowe, organizacyjne, czy marketingowe
  • wyzwania odnośnie niezaspokojonych potrzeb, problemów do rozwiązania i nowych idei kierowane do środowiska innowatorów i wynalazców zdolnych podjąć się zadań w zamian za nagrodę,
  • giełda pracodawców, talentów i ofert pracy w sektorze life science,
  • sesja prezentacji StartUpów Pitching,   
  • networking i biznes mixer.

Centrum Druku 3D jest oficjalnym patronem medialnym wydarzenia. Poprzednie edycje konferencji oceniane były jako unikalne wydarzenia, na których w jednym miejscu i czasie miały szansę spotkać się osoby ściśle związane z różnymi obliczami również branży medycznej (m.in. MedTech czy Digital Health).

Po szczegółowe informacje na temat wydarzenia zapraszamy na stronę internetową organizatorów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like