Już 18 października, w ramach XVI Konferencji Nowoczesnych Technologii – DPS Forum 2017, użytkownicy rozwiązań proponowanych przez Solidworks będą mogli po raz kolejny spotkać się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Na uczestników tegorocznej edycji wydarzenia, oprócz prezentacji  najnowszej wersji oprogramowania Solidworks 2018, czekają dodatkowe atrakcje, m.in. premiera samochodu stylistyką nawiązującego do kultowej Syreny, wykłady prowadzone przez specjalistów z branży inżynierskiej, a także warsztaty dla uczestników wydarzenia.

Konferencja jest świetną okazją do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń pomiędzy użytkownikami oprogramowania Solidworks, ekspertami z DPS Software i DPS Systems oraz przedstawicielami Dassault Systems Solidworks. Dla wszystkich śledzących najnowsze doniesienia ze świata nowoczesnych technologii ważnym punktem wydarzenia będzie premiera Solidworks 2018 – będzie to niepowtarzalna szansa na poznanie najnowszych funkcji, dodatków jak i również możliwości oprogramowania.

Podczas warsztatów technicznych z najnowszą wersją softu specjaliści szczególną uwagę poświecą nowej funkcji Solidworks 2018 pozwalającej na optymalizację topologii projektowanego wyrobu, związaną z hasłem przewodnim najnowszej edycji forum – “Projektowanie i produkcja“. Co więcej, tegoroczna konferencja jest podzielona na dwa bloki, obejmujące zagadnienia z sektora edukacyjnego (interesujące dla studentów i wykładowców) oraz kwestie dedykowane pracownikom i przedstawicielom firm.

Nie zabraknie również interesujących wykładów z zakresu projektowania oraz najnowocześniejszych technologi – w tym roku zaprezentuje się m.in. firma Oracle, światowy lider w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań chmurowych, partner technologiczny rozwiązania ERP Impuls Evo. Gościem specjalnym tegorocznej konferencji będzie dziennikarz naukowy i popularyzator nauki Wiktor Niedzicki, twórca programu telewizyjnego “Laboratorium“.

Nieodzownym elementem konferencji jest również strefa wystawców – wśród atrakcji czekających na uczestników warto wyróżnić m.in. premierę samochodu KFSO inspirowanego wyglądem kultowej Syreny, pokaz elektrycznych skuterów jak i również gokarta zbudowanego przez studentów. Zaprezentowana zostanie również pierwsza na świecie drukarka 3D zdolna do wydruku kompozytowego z użyciem ciągłych włókien.

Jak przyznaje Dawid Fionik, reprezentant działu marketingu w DPS Software, wydarzenie jest niepowtarzalną okazją do zaznajomienia się z najnowszymi trendami z obszaru CAD/CAM/CAE/PD, popartymi przykładami wdrożeń systemów biznesowych ERP. To również świetna okazja do wymiany doświadczeń, zdobycia cennej wiedzy czy spotkania specjalistów z branży addytywnej. Warunkiem udziału w konferencji jest rejestracja na oficjalnej stronie DPS.

Centrum Druku 3D jest oficjalnym patronem medialnym wydarzenia.

Magdalena Przychodniak
Redaktor Naczelna Centrum Druku 3D. Inżynier biomedyczny śledzący najnowsze doniesienia dotyczące biodruku oraz zastosowań druku przestrzennego w nowoczesnej medycynie.

    Zostaw odpowiedź

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Może cię również zainteresować

    Więcej w News