Już 18 października, w ramach XVI Konferencji Nowoczesnych Technologii – DPS Forum 2017, użytkownicy rozwiązań proponowanych przez Solidworks będą mogli po raz kolejny spotkać się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Na uczestników tegorocznej edycji wydarzenia, oprócz prezentacji  najnowszej wersji oprogramowania Solidworks 2018, czekają dodatkowe atrakcje, m.in. premiera samochodu stylistyką nawiązującego do kultowej Syreny, wykłady prowadzone przez specjalistów z branży inżynierskiej, a także warsztaty dla uczestników wydarzenia.

Konferencja jest świetną okazją do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń pomiędzy użytkownikami oprogramowania Solidworks, ekspertami z DPS Software i DPS Systems oraz przedstawicielami Dassault Systems Solidworks. Dla wszystkich śledzących najnowsze doniesienia ze świata nowoczesnych technologii ważnym punktem wydarzenia będzie premiera Solidworks 2018 - będzie to niepowtarzalna szansa na poznanie najnowszych funkcji, dodatków jak i również możliwości oprogramowania.

Podczas warsztatów technicznych z najnowszą wersją softu specjaliści szczególną uwagę poświecą nowej funkcji Solidworks 2018 pozwalającej na optymalizację topologii projektowanego wyrobu, związaną z hasłem przewodnim najnowszej edycji forum - "Projektowanie i produkcja". Co więcej, tegoroczna konferencja jest podzielona na dwa bloki, obejmujące zagadnienia z sektora edukacyjnego (interesujące dla studentów i wykładowców) oraz kwestie dedykowane pracownikom i przedstawicielom firm.

Nie zabraknie również interesujących wykładów z zakresu projektowania oraz najnowocześniejszych technologi - w tym roku zaprezentuje się m.in. firma Oracle, światowy lider w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań chmurowych, partner technologiczny rozwiązania ERP Impuls Evo. Gościem specjalnym tegorocznej konferencji będzie dziennikarz naukowy i popularyzator nauki Wiktor Niedzicki, twórca programu telewizyjnego "Laboratorium".

Nieodzownym elementem konferencji jest również strefa wystawców - wśród atrakcji czekających na uczestników warto wyróżnić m.in. premierę samochodu KFSO inspirowanego wyglądem kultowej Syreny, pokaz elektrycznych skuterów jak i również gokarta zbudowanego przez studentów. Zaprezentowana zostanie również pierwsza na świecie drukarka 3D zdolna do wydruku kompozytowego z użyciem ciągłych włókien.

Jak przyznaje Dawid Fionik, reprezentant działu marketingu w DPS Software, wydarzenie jest niepowtarzalną okazją do zaznajomienia się z najnowszymi trendami z obszaru CAD/CAM/CAE/PD, popartymi przykładami wdrożeń systemów biznesowych ERP. To również świetna okazja do wymiany doświadczeń, zdobycia cennej wiedzy czy spotkania specjalistów z branży addytywnej. Warunkiem udziału w konferencji jest rejestracja na oficjalnej stronie DPS.

Centrum Druku 3D jest oficjalnym patronem medialnym wydarzenia.

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Magdalena Przychodniak
Inżynier biomedyczny śledzący najnowsze doniesienia dotyczące biodruku oraz zastosowań druku przestrzennego w nowoczesnej medycynie.

    Comments are closed.

    You may also like

    More in News