Już niespełna miesiąc dzieli nas od kolejnej edycji Konferencji Nowoczesnych Technologii – DPS Forum 2016. Po raz kolejny, na Stadionie PGE Narodowym odbędzie się największe w Europie spotkanie użytkowników Solidworksa. Tegorocznej edycji będzie przyświecało hasło „Solidworks 2017 – Projektujemy dla ludzi”.

DPS Forum zyskało miano platformy do wymiany doświadczeń użytkowników oprogramowania Solidworks  z ekspertami z DPS Software i przedstawicielami Dassault Systems Solidwork. Ponadto, to świetna okazja do zyskania wielu informacji o pionierskich rozwiązaniach  z dziedziny komputerowego wspomagania projektowania, analiz inżynierskich oraz wytwarzania. To możliwość spotkania poznania firm, które korzystają z oprogramowania CAD, CAM, CAE czy PDM.

Na uczestników czeka m.in. strefa wystawców prezentująca najnowsze rozwiązania ze świata technologii addytywnych i inżynierii odwrotnej oraz szereg wykładów i warsztatów. Jednak mianem najatrakcyjniejszego wydarzenia może poszczycić się premiera nowej wersji oprogramowania – Solidworks 2017.

12

MonkeyFab, HP Inc Polska czy autorzy drukarki 3D GAIA Multitool – stanowiska tych i kilkunastu innych firm będzie można oglądać w specjalnej strefie wystawców. Po raz pierwszy pojawią się  w niej również ATMAT, Photon Entertainment (firmy powstałe z inicjatyw studentów), a także kilku przedstawicieli kół naukowych. Jak przyznają organizatorzy, DPS Forum jest doskonałą okazją do konfrontacji świata nauki ze światem biznesu.

nagrody-studencki-konkurs-1

Wśród gości specjalnych znajdzie się m.in. dziennikarz naukowy Tomasz Rożek czy Jadwiga Husarska-Sobina, która złamuje się projektowaniem mebli, sprzętu medycznego i produktów pod wdrożenia przemysłowe.

W agendzie części wykładowej konferencji szczególną uwagę zwraca różnorodność dziedzin, w jakich może być wykorzystywane oprogramowanie do projektowania przestrzennego (od biomechaniki aż po koncepty wprost z firm meblarskich). Prelegenci będą mówić również o nowościach w narzędziach Solidworks’a.

Organizatorem konferencji jest oficjalny dystrybutor Solidworks w Polsce – DPS Software.

Wszystkich użytkowników oprogramowania Solidworks zapraszamy do udziału w  XV Konferencji Nowoczesnych Technologii. Jest to świetna okazja, nie tylko do zapoznania się z najnowszą wersją oprogramowania ale i wymiany doświadczeń oraz poszerzenia siatki kontaktów. Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie DPS Software.

Źródło: dps-software.pl

Magdalena Przychodniak
Inżynier biomedyczny śledzący najnowsze doniesienia dotyczące biodruku oraz zastosowań druku przestrzennego w nowoczesnej medycynie.

    Comments are closed.

    You may also like

    More in News