W dniach 26-28 marca 2019 r. odbędzie się XI edycja targów Dni Druku 3D – najstarszej i największej imprezy targowej w Polsce, poświęconej technologiom przyrostowym i skanowaniu 3D. Organizatorem wydarzenia są Stowarzyszenie Innowacyjnych Technologii SIT POLSKA oraz Targi Kielce S.A. Od dziś są przyjmowane zgłoszenia od wystawców chcących wziąć udział w nadchodzącej edycji targów.

Wraz z Dniami Druku 3D na siedmiu halach oraz dodatkowym pawilonie mobilnym odbędzie się szereg imprez tematycznych tworzących wspólnie tzw. Przemysłową Wiosnę w Targach Kielce. Będą to targi STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, CONTROL-STOM, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE, FLUID POWER, WIRTOPROCESY oraz TEiA. Dzięki bezpośrednio połączonym halom i wspólnemu biletowi odwiedzający oraz wystawcy mają unikalną możliwość przekrojowego poznania najnowszych rozwiązań dla przemysłu w szerokim spektrum technologii.

Dni Druku 3D są bardzo ważnym elementem Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce – impreza jest ich częścią od 2014 r. Nadchodząca, XI edycja zapowiada się bardzo interesująco – organizatorzy jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnego przyjmowania zgłoszeń odnotowali rekordowe zainteresowanie wśród wystawców, czego efektem jest wspomniane dostawienie specjalnej, mobilnej hali. Z uwagi na to, że powierzchnia wystawiennicza jest ograniczona, warto rozważyć wcześniejszą rezerwację.

Podczas XI edycji Dni Druku 3d po raz trzeci zostanie zorganizowany Konkurs dla Wystawców. Niezależna komisja zapozna się ze wszystkimi zgłoszonymi projektami i podczas tajnego posiedzenia wskaże produkty i rozwiązania, które zostaną uhonorowane statuetkami i wyróżnieniami.

Firmy zainteresowane udziałem w targach są proszone o kontakt z organizatorami od poniedziałku do soboty w godzinach 08:00 – 19:00.

Paweł Rokita – tel. 535 134 043; e-mail: [email protected]
Janusz Wójcik – tel. 793 070 053; e-mail: [email protected]

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like