Za półtora tygodnia, w dniach 28-30 czerwca w Amsterdamie, odbędzie się kolejna edycja jednych z największych w Europie targów poświęconych technologii druku 3D – Additive Manufacturing Europe 2016. Holandia to ważny rynek technologii przyrostowych, nie bez powodu nazywana jest europejską stolicą druku 3D. Na targach w Amsterdamie pojawi się absolutna czołówka firm, nie zabraknie tam również przedstawicieli polskiej branży druku 3D. Na Additive Manufacturing Europe 2016 swoje stoiska będą mieli – największy polski producent drukarek 3D  Zortrax oraz polski dystrybutor rozwiązań 3D  3D Phoenix.

Additive Manufacturing Europe 2016  uświetnią swoją obecnością najwięksi gracze na rynku druku 3D w Europie. Począwszy od przedstawicieli branży holenderskiej w postaci Ultimakera, FelixPrinters, Leapfroga, czy colorFabb, po czołowe firmy europejskie jak EnvisionTEC, Prodways, Sculpteo, MCor, WASP, czy Mass Portal. Nie zabraknie też Formlabs oraz firmy analitycznej SmarTech.

Targi w Amsterdamie to możliwość zobaczenia premier i nowości, a także zapoznania się z portfolio produktów poszczególnych producentów. Pierwszy dzień eventu będzie na pewno dużym wydarzeniem dla Zortraxa, który podczas Additive Manufacturing Europe 2016 zamierza przedstawić swoje najnowsze urządzenia – i nie mówimy tu bynajmniej o Inventure!

Dość ciekawa wydaje się również obecność na imprezie 3D Phoenix, który zajmuje się głównie dystrybucją drukarek 3D i materiałów eksploatacyjnych innych producentów. Posiada w ofercie m.in. produkty takich firm jak Zortrax, Sinterit, HBot, czy ZMorph. Teraz, otwierając się na rynki zagraniczne, firma zamierza promować i reprezentować te i inne polskie marki na arenie międzynarodowej. Co więcej, przedstawiciele firmy zapowiadają prowadzenie relacji z targów, którą będzie można śledzić na firmowym Facebooku.

Źródło: www.amshow-europe.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in News