Szukasz rozwiązania z branży technologii addytywnych skrojonego na miarę, specjalnie dla Ciebie? Firma CadXpert organizuje Dni Otwarte w swoim Salonie Druku 3D w Krakowie, przy ul. Ciepłowniczej w dniach 4-9 listopada br. Wstęp jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszej rezerwacji terminu spotkania.

Dni Otwarte to świetna okazja, by umówić się na spotkanie z ekspertem od drukarek 3D i  omówić z nim różnorodne rozwiązania z zakresu technologii addytywnych i inżynierii odwrotnej. Osoby zainteresowane usługami drukowania 3D lub skanowana 3D mogą liczyć na darmowe konsultacje swoich projektów i pomoc w zakresie doboru odpowiedniej technologii.

Specjaliści z krakowskiej firmy będą dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 –  19:00. Jest to optymalne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które prowadzą własny biznes i nie zawsze są dostępni w czasie standardowych godzin pracy biura.

Aby wziąć udział w Dniach Otwartych, należy wypełnić formularz rejestracyjny, podając preferowany dzień i godzinę spotkania. Formularz oraz szczegółowa lista produktów dostępne na stronie internetowej.

Podczas Dni Otwartych będą dostępne przemysłowe drukarki 3D Stratasys w technologii FDM i PolyJet, a także drukarki 3D MakerBot w tym nowość – METHOD oraz Formlabs Form 3 drukujący w technologii LFS. Odwiedzający będą mogli również poznać skanery 3D – laserowe i światła strukturalnego.

Dni otwarte odbędą się w siedzibie CadXpert w Krakowie przy ul. Ciepłowniczej 23.

Formularza rejestracyjny jest dostępny na stronie internetowej organizatora.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like