ABC Data – jeden z największych dystrybutorów IT w Europie oraz Zortrax – czołowy polski producent niskobudżetowych drukarek 3D odnoszący liczne sukcesy na świecie, rozpoczęły współpracę. W ramach porozumienia, do oferty ABC Daty trafiają drukarki 3D Zortrax M200 i Zortrax Inventure, jak również szeroka paleta filamentów i akcesoriów do obydwu modeli drukarek 3D.

Jak wspominał o tym w zeszłorocznym wywiadzie Robert Jaskółka – Image Processing and Entertainment Department Director, odpowiedzialny m.in. za wdrożenie technologii druku 3D w ABC Dacie, Zortrax był pierwszą firmą, z którą rozpoczęto rozmowy w zakresie włączenia jej produktów do szerokiej oferty dystrybucyjnej. Od teraz drukarki 3D Zortraxa będą możliwe do zamówienia w sieci ponad 15 tysięcy resellerów ABC Data na 8 podległych jej rynkach Europy.

ABC Data to czołowy dystrybutor IT w Europie, który posiada w ofercie niezliczoną ilość produktów – począwszy od komputerów osobistych, poprzez profesjonalne drukarki i kopiarki, a skończywszy na grach komputerowych czy tanich akcesoriach elektronicznych codziennego użytku. Od marca 2015 roku oficjalnie zajmuje się również dystrybucję szeregu marek drukarek 3D i filamentów. Firma robi to na tyle skutecznie, że zdobyła tytuł Najlepszego Dystrybutora Niskobudżetowych Drukarek 3D 2015 roku w plebiscycie branżowym CD3D.

Gala CD3D 38

Robert Jaskółka i Radosław Jankowski odbierają nagrodę dla Najlepszego Dystrybutora Niskobudżetowych Drukarek 3D 2015

Zortrax to najbardziej rozpoznawalna, polska marka drukarek 3D na świecie. Firma ma na koncie wiele zdobytych nagród oraz odniesionych sukcesów. W latach 2015-2016 dwa razy z rzędu zdobywała nagrody od platformy 3D hubs w kategorii „Best plug&play 3D printer„. Prestiżowy magazyn :MAKE uznał Zortraxa M200 jedną z dziesięciu najlepszych drukarek na świecie w rankingu „Ultimate Guide to 3D Printing 2015„.

Firma cieszy się uznaniem również w kraju zdobywając w latach 2014-2015, dwukrotnie z rzędu tytuł Najlepszej Polskiej Firmy, a jej flagowy produkt – Zortrax M200, dwa razy z rzędu zdobył tytuł Najlepszej Polskiej Drukarki 3D w plebiscycie branżowym CD3D. Firma zdobyła też nagrodę TOP DESIGN 2015 w kategorii: Nauka, Medycyna, Przemysł, a prezes firmy – Rafał Tomasiak jest zdobywcą tytułu Rafał Tomasiak „Przedsiębiorca Roku EY” w kategorii „Nowy Biznes” oraz „Człowiek Roku 2015 Polskiej Branży Druku 3D” w plebiscycie CD3D.

Zortrax sukcesywnie poszerza sieć swojej dystrybucji na świecie posiadają ponad 160 partnerów handlowych w 50 krajach na 6 kontynentach, co przekłada się rokrocznie na wzrost zysków ze sprzedaży drukarek 3D.

Gala CD3D 41

Tomasz Frąckiewicz (Zortrax) odbiera nagrodę dla Najlepszej Polskiej Firmy 2015

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like