Stratasys ogłosił, że na podstawie wstępnego liczenia głosów oddanych na dorocznym, walnym zgromadzeniu akcjonariuszy, wszyscy dotychczasowi dyrektorzy – Scott Crump; John J. McEleney; Dov Ofer; Ziva Patir; David Reis; Michael Schoellhorn; Yair Seroussi i Adin Shorr zostali wybrani na kolejną kadencję. Spółka ogłosiła również, że akcjonariusze głosowali za ratyfikacją ponownego powołania firmy Kesselman & Kesselman, członka PricewaterhouseCoopers International Limited, na niezależnych biegłych rewidentów na rok kończący się 31 grudnia 2023 r.

Jak wielokrotnie było to przez nas opisywane, Nano Dimension - izraelska spółka posiadająca 14,1% akcji Stratasys, próbowała w ramach kampanii przejęcia firmy, zastąpić radę składającą się z w/w dyrektorów własnymi nominatami. 28 lipca 2023 r., po ogłoszeniu przez 3D Systems docelowej daty zakończenia rozmów w sprawie fuzji ze Stratasys, Nano Dimension ogłosiło, że wycofuje się z dalszych prób przejęcia władzy w spółce, jak również wycofa swoich kandydatów do zarządu.

Źródło: www.stratasys.com

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like