Globalna organizacja normalizacyjna ASTM International ogłosiła przejęcie firmy Wohlers Associates, Inc., – wiodącej firmy konsultingowej zajmującej się doradztwem w zakresie wytwarzania addytywnego, działającej na rynku druku 3D od 35 lat. W ramach przejęcia ASTM International przejmie również Raport Wohlersa, wiodące w branży, coroczne opracowanie rynkowe dla druku 3D.

Wohlers Associates będzie prowadzić działalność jako „Wohlers Associates, powered by ASTM International”. Terry Wohlers, założyciel i prezes firmy, dołączy do ASTM International i będzie pełnił funkcję szefa wywiadu rynkowego AM (produkcji przyrostowej). Noah Mostow z Wohlers Associates zostanie nowym menedżerem ASTM ds. analizy i analizy rynku AM.

„Nie mogę być bardziej podekscytowany dołączeniem do światowej klasy zespołu w ASTM International” – powiedział Wohlers – „dzięki ASTM możemy teraz przyjmować więcej projektów niż w przeszłości, a nasz zespół usług doradczych jest teraz większy niż kiedykolwiek. Cieszymy się, że ASTM zobowiązało się do publikowania raportu w nadchodzących latach.”

Oczekuje się, że przyszłe wydania raportu Wohlersa zostaną zintegrowane z flagowym produktem ASTM Compass, internetową platformą subskrypcji. Wohlers wyraził swoje zaufanie do utrzymania przez ASTM International jakości, neutralności i wartości, jakich klienci oczekują od jego flagowego raportu.

ASTM zamierza wykorzystać istniejącą markę Wohlers i wykorzystać jej wpływ na rynek oraz dostęp do decydentów branży druku 3D na całym świecie. Oczekuje się, że przejęcie przyniesie nową wartość w wielu branżach, umożliwiając tym samym szersze przyjęcie produktów i usług produkcji przyrostowej.

Źródło: www.wohlersassociates.com & www.astm.org

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like