Authentise – producent oprogramowania do przepływu pracy opartej na danych do wytwarzania addytywnego, nabył dziś wszystkie udziały w platformie technologicznej Elements – dostawcy samoobsługowych narzędzi przepływu pracy dla produkcji. W ramach transakcji zespół Elements dołączy do Authentise.

Połączenie obydwu firm i ich platform daje jedyną w swoim rodzaju mieszankę narzędzi i technologii do zarządzania przepływem pracy, wglądu w dane maszynowe w czasie rzeczywistym, technologii AI, RFID i innych. Elements zapewnia klientom unikalne samoobsługowe narzędzie do wszystkich rodzajów operacji produkcyjnych, umożliwiające szybkie tworzenie, rejestrowanie i dostęp do powtarzalnych procesów produkcyjnych. Dostarczanie inteligentnego planowania i harmonogramowania produkcji oraz podglądy w czasie rzeczywistym, pozwalają w kompleksowy sposób śledzić realizację zamówień. Usługi rozwijane przez Elements staną się kluczową częścią połączonego portfolio Authentise.

Jeszcze przed przejęciem Elements, Authentise było w stanie zapewnić znaczne oszczędności w zakresie wydajności, skracając czas zarządzania zamówieniami o 80%, a czas przygotowania produkcji o ponad 95%.

Joe Handsaker, dyrektor generalny Elements Technology w ten sposób podsumował transakcję – „prawdziwa historia Przemysłu 4.0 nie została jeszcze napisana. Ostatnie 20 lat zostało zmarnowane przez firmy, skupiające się na konserwacji predykcyjnej i analityce, które przyniosły bardzo niski zwrot z inwestycji. Czas ponownie skoncentrować się na tym, co jest podstawą produkcji: na pracowniku. Wspieranie ich danymi i nowoczesnymi narzędziami daje nam więcej kontekstu w produkcji i pozwala nam prowadzić lepszą jakość, wgląd i zupełnie nowe modele biznesowe. Co więcej, pandemia pokazała, że ​​konieczne jest radykalne przemyślenie sposobu, w jaki rzeczy są tworzone i dostarczane. Cieszymy się, że znaleźliśmy partnera, który to rozumie i jest podekscytowany możliwością wspólnego budowania lepszej przyszłości”.

Źródło: www.authentise.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like