BIBUS MENOS wraz z Instytutem Lotnictwa i firmą EOS zaprasza na Copper Xperience Day 2024.
Firma BIBUS MENOS, będąca dystrybutorem systemów druku 3D EOS GmbH w Polsce, ma zaszczyt zaprosić firmy i osoby prywatne zainteresowane branżą druku 3D na wyjątkowe wydarzenie – Copper Xperience Day 2024. Spotkanie odbędzie się 18 czerwca 2024 roku w Instytucie Lotnictwa w Warszawie.

Przełomowe technologie druku 3D z miedzi
Podczas Copper Xperience Day 2024 uczestnicy będą mieli okazję poznać technologię druku 3D z czystej miedzi, odkrywając zarówno wyzwania, jak i potencjalne zastosowania tego innowacyjnego materiału. Wydarzenie skupi się na nowym materiale CuCP opracowanym przez EOS, który charakteryzuje się stuprocentową przewodnością IACS idealną dla aplikacji wymagających doskonałego przewodnictwa.

Program wydarzenia
Copper Xperience Day 2024 zapewni uczestnikom kompleksowy wgląd w praktyczne zastosowanie technologii druku 3D z metalu. Eksperci i partnerzy EOS przeprowadzą serię prezentacji, które szczegółowo omówią kluczowe aspekty i zaawansowane techniki wykorzystywane w produkcji addytywnej z miedzi. Uczestnicy będą mieli także unikalną okazję odwiedzić lokalne obiekty produkcyjne i zobaczyć, jak nowoczesne technologie są implementowane w procesach produkcyjnych.

Dla kogo?
Wydarzenie jest otwarte i bezpłatne dla wszystkich zainteresowanych odkrywaniem możliwości druku 3D z miedzi, w szczególności inżynierów, projektantów, szefów produkcji, dyrektorów technicznych oraz inżynierów/dyrektorów ds. badań i rozwoju zaangażowanych w popularyzację wiedzy o technikach addytywnych.


Lokalizacja
Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut
al. Krakowska 110/114
02-256 Warszawa, Polska

Data
18 czerwca 2024

REJESTRACJA I AGENDA: Zapraszamy na Copper Xperience Day – drukarki3d.pl
Copper Xperience Day 2024 to kluczowe wydarzenie dla każdego, kto chce poszerzyć swoją wiedzę na temat nowoczesnych technologii druku 3D z miedzi i otworzyć przed sobą nowe perspektywy związane z wykorzystywaniem jej w przemyśle. Zapraszamy do udziału i odkrycia nowych możliwości w swoich procesach produkcyjnych.

Serdecznie zapraszamy!
BIBUS MENOS

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Leave a reply

You may also like

More in Druk 3D