Z okazji trwającego tygodnia przecen i wyprzedaży sklep filaments4U przygotował specjalną promocje na drukarkę 3D Liquid Crystal Precision. Każdy zainteresowany może może wybrać która z trzech dostępnych ofert promocyjnych będzie dla neigo najbardziej odpowiednia. Do wyboru – rabat w wysokości 1.000 zł na urządzenie, 3 kg żywicy gratis lub oprogramowanie Photocentric Studio o wartości 999 zł gratis.

Liquid Crystal Precision to idealna drukarka 3D przeznaczona przede wszystkim do drukowania bardzo precyzyjnych modeli 3D, przez co sprawdzi się zarówno w branży jubilerskiej, jak i każdej innej, w której wysoka dokładność ma kluczowe znaczenie. Oferuje wysokiej jakości wydruki 3D przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji i prostoty w obsłudze.

Specjalnie na Black Week sklep filaments4U przygotował trzy interesujące oferty:

Wybierać można spośród następujących żywic:

  • Daylight Hard,
  • Daylight Firm,
  • Daylight Model,
  • Daylight Castable,
  • Daylight Concept,
  • Daylight Mould

Photocentric Studio to kompleksowe rozwiązanie przeznaczone zarówno dla hobbystów, jak i profesjonalistów. Dzięki niemu użytkownicy drukarek 3D Liquid Crystal i innych drukarek 3D mają łatwy dostęp do funkcji w jednym przyjaznym dla użytkownika pakiecie, dając możliwość przygotowywania, cięcia plików 3D, oraz bezpośredniego sterowania swoją drukarką 3D.

Oprogramowanie Photocentric Studio oferuje szereg funkcji, w tym szeroką gamę modyfikacji i typów suportów, szybkie przetwarzanie dużych plików, personalizację i przyjazny interfejs użytkownika, automatyczne wykrywanie krytycznych kątów i wiele, wiele więcej. Z jedną bezterminową licencją można obsługiwać 2 komputery.

Promocja trwa w dniach 20-26.11.2018 roku lub do wyczerpania zapasów.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like