Firma CadXpert uruchomiła e-sklep, w którym dostępne są drukarki 3D, skanery 3D, materiały do druku 3D oraz akcesoria i części eksploatacyjne. Z okazji premiery strony sklep.cadxpert.pl na użytkowników czeka niespodzianka – każdy może zrobić zakupy online z rabatem -10%. Promocja jest ograniczona czasowo.

Krakowski dystrybutor drukarek 3D Stratasys, MakerBot i Formlabs zdecydował się na otworzenie własnego sklepu internetowego by ułatwić obecnym i nowym klientom zakup urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych. W ofercie sklepu dostępne są drukarki 3D z oferty firmy CadXpert, czyli urządzenia MakerBot oraz Formlabs, a także wybrane systemy druku 3D Stratasys. Jeśli chodzi o przemysłowe systemy do druku 3D Stratasys klienci powinni kontaktować się bezpośrednio ze specjalistami CadXpert, którzy pomogą wybrać właściwą maszynę oraz przygotują specjalna ofertę.

Dodatkowo, w sklepie online można łatwo nabyć filamety, żywice oraz materiały eksploatacyjne do drukarek 3D. W ofercie e-sklepu znalazły się również skanery 3D marki Shining 3D oraz dentystyczne skanery DOF, a także akcesoria do skanerów 3D. Firma CadXpert zapowiada, że asortyment e-sklepu będzie stale się poszerzał o nowe urządzenia i materiały, dlatego warto odwiedzać nową stronę z drukarkami 3D.

Jak przyznaje Michał Bryda-Przybyszewski, specjalista ds. marketingu w CadXpert, cały czas trwają pracuje nad tym, aby korzystanie z serwisu było łatwe i bezproblemowe. Przedstawiciele firmy są otwarci na wszelkie wagi do klientów na temat funkcjonowania sklepu.

Aby skorzystać z rabatu -10%, należy podać kod rabatowy: CADXPERT10 podczas realizacji zamówienia. Spieszcie się – promocja trwa do 4 czerwca 2019.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like