CadXpert, dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D Stratasys, MakerBot i Formlabs ogłosił uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015 potwierdzającego spełnianie najwyższych standardów jakościowych w obszarze realizowanych usług druku 3D, a także obsługi klientów i prowadzonych szkoleń.

Posiadanie standardów ISO jest uznawane przez wiele firm i organizacji za niezbędne do rozpoczęcia współpracy. Certyfikat ISO 9001:2015 to międzynarodowa norma określająca wymagania, które powinien spełnić system zarządzania jakością w przedsiębiorstwie. CadXpert wdrożył i stosuje system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie usług szkoleniowych, handlu oraz druku 3D.

Kilka tygodni temu firma poinformowała także o uzyskaniu certyfikatu Stratasys Platinum Partner. Jest to najwyższy status przyznawany autoryzowanym dystrybutorom przemysłowych drukarek 3D tej marki. Dzięki temu polscy przedsiębiorcy mogą znaleźć w ofercie CadXpert drukarki 3D i technologie dostępne tylko w nielicznych, wysoko uprzemysłowionych krajach, co pozwoli im lepiej konkurować na zagranicznych rynkach. Stratasys tym samym bardzo mocno zaznaczył swoją pozycję w naszym kraju, co oznacza, że producent widzi duży potencjał w polskiej branży druku 3D.

Założyciele CadXpert: Piotr Gurga oraz Maciej Dukat
Założyciele CadXpert: Piotr Gurga i Maciej Dukat
Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like