Centrum Druku 3D to najdłużej działający portal o technologiach przyrostowych w Polsce i trzeci najdłużej działające medium tego typu w Europie. Od stycznia 2013 r. współtworzy rynek druku 3D w kraju, a na jego łamach debiutowały wszystkie najważniejsze firmy z rodzimej branży. Dziś CD3D S p. z o.o. - wydawca portalu Centrum Druku 3D oficjalnie ogłasza rozpoczęcie ramowej, strategicznej współpracy z Technology Applied Sp. z o.o. - największej polskiej firmy usługowej w segmencie technologii przyrostowych, w obszarze świadczenia kompleksowych usług druku 3D.

Technology Applied zostało założone w 2015 r. w Białymstoku przez Jarosława Kozaka, który wcześniej – w latach 2012-2014 współtworzył firmę Rapid Crafting. Firma w pracy wykorzystuje m.in. systemy SLS niemieckiej firmy EOS oraz przemysłowe drukarki 3D typu SLA włoskiego DWS Systems i szereg innych drukarek 3D oferujących możliwości wydruków 3D w większości popularnych metod przyrostowych. Posiada także maszyny do zautomatyzowanego post-processingu DyeMansion oraz własną lakiernię gotowych wydruków 3D. Całość spina system do zarządzania produkcją i automatycznych wycen 3YOURMIND.

Chociaż współpraca CD3D i Technology Applied trwa już od kilku lat, teraz firmy postanowiły zintensyfikować swoje działania, przenosząc absolutną całość działań związanych ze świadczeniem usług druku 3D na firmę z Białegostoku. Na wszystkich podstronach usługowych pojawiły się stosowne informacje nt. tego kto będzie świadczył usługi:

Wkrótce część ofertowa zostanie poszerzona o dedykowane działy poświęcone obróbce gotowych wydruków 3D - szlifowaniu i lakierowaniu, jak również kolejnych możliwościach produkcji addytywnej.

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Centrum Druku 3D
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like