Projektowanie części pod druk 3D wymaga specyficznej wiedzy i umiejętności, różniących się od tradycyjnych metod projektowania. Specjaliści z Technology Applied są wyposażeni w zaawansowane narzędzia i wiedzę, która pozwala na tworzenie optymalnych modeli 3D, spełniających wymogi technologiczne druku 3D. Firma skupia się na stworzeniu projektów, które nie tylko są estetycznie atrakcyjne, ale przede wszystkim wykonalne technologicznie i funkcjonalne.

Kluczową zaletą usługi projektowania 3D w Technology Applied jest możliwość ścisłej współpracy z klientem w celu zrozumienia jego wymagań i potrzeb. Dzięki temu proces tworzenia projektu jest bardziej efektywny i skutecznie odpowiada na specyficzne wymagania danego zlecenia. Specjaliści firmy są w stanie doradzić najlepsze rozwiązania, które pozwolą na wykorzystanie pełnego potencjału druku 3D, jak np. optymalizacja konstrukcji pod kątem zmniejszenia masy, zwiększenia wytrzymałości czy uproszczenia montażu.

Technology Applied wykorzystuje oprogramowanie do projektowania 3D klasy CAD, co pozwala na tworzenie szczegółowych, precyzyjnych modeli, które są później przekształcane w gotowe wydruki. Oferując usługi projektowania 3D, firma ta umożliwia klientom pełne wykorzystanie zalet druku 3D, takich jak złożone geometrie, niemożliwe do wykonania w tradycyjnych metodach produkcji.

Źródło: www.3dprintingcenter.net

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like