Formlabs ogłosił partnerstwo z FITTLE – firmą finansującą zakupy sprzętu, należącą do Xerox Holdings Corporation. FITTLE pomaga firmom w zabezpieczeniu finansowania usług IT, oprogramowania, sprzętu audiowizualnego i bezpieczeństwa, sprzętu do druku 3D oraz sprzętu biurowego. Formlabs wierzy, że współpraca z firmą i korzystanie z szeregu oferowanych przez nią opcji finansowania – które obejmują rozliczenia w pakiecie za wsparcie, materiały eksploatacyjne i konserwację – sprawi, że jego drukarki 3D będą bardziej przystępne cenowo.

FITTLE to dział finansowania sprzętu firmy Xerox Holdings Corporation, działający pod tą nazwą dopiero od bieżącego roku. Jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie finansowania biznesu i płatności, które pomagają firmom w adaptacji i rozwoju. FITTLE umożliwia rozliczenia pakietowe za wsparcie, dostawy i konserwację sprzętu. Obecnie obsługuje ponad 150.000 klientów w 18 krajach, zarządza ponad 700.000 umów najmu i współpracuje z ponad 1000 dealerów i partnerów sieciowych na całym świecie.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z FITTLE, aby drukarki 3D Formlabs były jeszcze bardziej dostępne dla użytkowników” — skomentował Luke Winston, dyrektor ds. biznesowych Formlabs. „Xerox to zaufana marka, która sprawia, że proces leasingu jest prosty i przystępny cenowo, aby umożliwić większej liczbie inżynierów, projektantów i producentów zintegrowanie wiodącej w branży technologii Formlabs z ich przepływami pracy”.

Źródło: www.fittle.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like