Formlabs ogłosił dodanie do zarządu firmy wiceprezesa wykonawczego i dyrektora ds. marketingu w Microsoft – Chrisa Capossela. Firma wierzy, że skorzysta z „głębokiej wiedzy marketingowej, zaplecza technicznego i entuzjazmu dla druku 3D” Caposseli, w miarę jak Formlabs będzie kontynuować ekspansję rynkową i prezentować nowe rozwiązania w zakresie druku 3D z żywic światłoutwardzalnych i sproszkowanych polimerów.

Capossela posiada ponad 30-letnie doświadczenie zdobyte w Microsoft, gdzie nadzoruje marketing dla sektora konsumenckiego i biznesowego firmy. Przez całą swoją karierę piastował wiele stanowisk kierowniczych i nadzorował rozwój nowych możliwości biznesowych, które przyczyniły się do rozwoju Microsoft. Może poszczycić się ogromnym doświadczeniem w pracy ze sprzętem, oprogramowaniem i usługami, a także ma doświadczenie w zwiększaniu zaangażowania klientów. Formlabs spodziewa się, że pomoże to w jego wysiłkach na rzecz globalnej ekspansji.

„Umiejętności i doświadczenie Chrisa Caposseli uzupełnią zarząd, gdy będziemy pomagać firmie w rozwoju jej ekosystemu w skali globalnej” – powiedział współzałożyciel i dyrektor generalny Formlabs Max Lobovsky. „Microsoft to jedna z najlepszych i największych firm zajmujących się technologią B2B na świecie. Musimy się wiele nauczyć od Chrisa na temat dostarczania rozwiązań technologicznych szerokiemu gronu klientów”.

„Na własne oczy widziałem potencjał druku 3D. Formlabs wyróżnia się w branży dzięki rosnącemu, innowacyjnemu ekosystemowi drukarek 3D, oprogramowania, akcesoriów i materiałów, które przyspieszą wdrażanie tej technologii” – dodał Capossela. „Jestem podekscytowany dołączeniem do zarządu Formlabs, ponieważ firma kontynuuje imponującą ścieżkę wzrostu”.

Źródło: www.formlabs.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like