GREENFILL3D – polski startup dostarczający ekologiczne materiały do druku 3D oraz producent innowacyjnych standów reklamowych ECO POS, został w tym roku nominowany przez czytelników portalu 3D Printing Industry do największych i najbardziej prestiżowych nagród światowej branży druku 3D – 3D Printing Industry Awards 2022 w kategorii Sustainability in Additive Manufacturing. Jest zarazem jedyną polską firmą wśród wszystkich nominowanych w tej edycji nagród.

Konkurs 3D Printing Industry Awards rozpoczął się w 2016 roku i jest organizowany przez portal 3D Printing Industry (3DPI). 3DPI to jedna z największych na świecie platform informacyjnych dla sektora produkcji addytywnej z ponad milionem czytelników miesięcznie. Funkcjonuje na rynku od ponad dziesięciu lat, a wśród publicystów znajdują się czołowe nazwiska ze światowej branży druku 3D.

Do nagród zostało nominowanych prawie 200 firm i osób podzielonych na 20 różnych kategorii. W tym roku redakcja 3DPI otrzymała ponad 30.000 zgłoszeń do nagród, więc znalezienie się w finałowej dwusetce ogółem i dziesiątce w ujęciu konkretnej kategorii jest już samo w sobie dużym osiągnięciem. Oprócz GREENFILL3D w kategorii Sustainability in Additive Manufacturing znalazły się: AMGTA, Fillamentum, Fishy Filaments, GreenGate3D, IperionX Critical Minerals, MolyWorks, MfgPro230xS (XYZPrinting), Polymaker i Prusament (Prusa Research).

Tak udział w konkursie opisuje Michael Petch – wieloletni redaktor naczelny 3DPI i jedna z najbardziej znanych postaci w światowej branży druku 3D: „O zwycięzcach (i nominowanych) do nagród 3D Printing Industry Awards decydują czytelnicy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas i zaangażowanie jakie włożyli w wybór zwycięzców. Jednak nie jest to tylko „konkurs o zwycięstwo” – dotarcie do krótkiej listy nominowanych to nie lada wyczyn”.

Czytelnicy mają czas na oddanie głosu na zwycięzców do 10 grudnia 2022 r.

ODDAJ SWÓJ GŁOS W NAGRODACH 3DPI

We wtorek 13 grudnia 2022 r. zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas transmisji na żywo:

OGLĄDAJ ROZDANIE NAGRÓD NA ŻYWO

Subskrybuj kanał YouTube 3DPI otrzyma się powiadomienie o rozpoczęciu wydarzenia.

Źródło: www.greenfill3d.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like