Już jutro, 14 listopada 2017 r. rozpoczynają się największe targi technologii przyrostowych w Europie i jedne z największych na świecie – formnext 2017 powered by TCT. Targi odbywają się w kompleksie wystawienniczym we Frankfurcie nad Menem w Niemczech i po raz pierwszy w swej niedługiej historii zajmą powierzchnię aż dwóch hal. Od jutra przez dwa dni będziemy obecni na targach i jak zwykle dostarczymy Wam najświeższą dawkę newsów i nowości, które tam obejrzymy.

Z informacji jakie otrzymaliśmy dziś od zaprzyjaźnionych firm, które są już na miejscu wiemy, że swoją skalą formnext ustanawia prawdziwe rekordy pod względem rozmachu, liczby wystawców oraz nowości, jakie zostaną tam zaprezentowane. Po raz pierwszy w historii tego typu imprez targowych, polska branża druku 3D będzie obecna na miejscu w takiej sile! Wśród wystawców zobaczymy m.in. Zortraxa, VShapera, 3DGence, 3D Printers, Omni3D, 3D Lab, SondaSys, Sinterit, czy Vacu3D.

Jako redakcja największego portalu o technologiach przyrostowych w Polsce, otrzymaliśmy zaproszenia od całej masy firm. Będziemy obecni m.in. na specjalnych prezentacjach nowości w GE Additive (kolosalna drukarka 3D Atlas Concept Laser), HP, czy Stratasys. Mamy poumawianych wiele spotkań z przedstawicielami firm, zatem możecie spodziewać się wielu ekskluzywnych wywiadów.

Targi będą trwać od wtorku do piątku, więc wciąż macie czas aby na nie pojechać.

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Comments are closed.

You may also like

More in News