Już za 2 dni kolejne szkolenia z CD3D! Mamy też nowe terminy szkoleń we wrześniu

5

Już za dwa dni, 22 sierpnia rozpoczną się koleje szkolenia z podstaw druku 3D organizowane przez CD3D i Rabbit Form. Na piątkowy termin mamy już komplet uczestników, na termin sobotni – 23.08 są jeszcze ostatnie wolne miejsca. Szkolenia odbędą się w tym samym miejscu co ostatnio – w studiu Rabbit Form w Zgierzu k. Łodzi, przy ul. Piotra Skargi 13. Koszt sierpniowych szkoleń wynosi w dalszym ciągu 150,00 PLN / os. Równocześnie pragniemy ogłosić nowe terminy szkoleń, które odbędą się w przyszłym miesiącu, w dniach 11, 12, 18 i 19 września.

Szkolenia z podstaw druku 3D cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem stąd też decyzja o kontynuacji ich w dokładnie tym samej postaci również we wrześniu. O ile na szkolenie, które odbędzie się w ten piątek i sobotę cena będzie w dalszym promocyjna, od września będzie obowiązywała normalna stawka, tj. 200,00 PLN / os (cena brutto). Szczegółowy program szkolenia wraz z formularzem zgłoszeniowym znajduje się na stronie AKTUALNE SZKOLENIA. Szczegółowych informacji na ich temat udziela:

Anna Ślusarczyk
tel.: (+48) 784 668 686
e-mail: [email protected]

Nowe terminy szkoleń we wrześniu to:

11.09.2014 – 10 wolnych miejsc
12.09.2014 – 10 wolnych miejsc
18.09.2014 – 10 wolnych miejsc
19.09.2014 – 10 wolnych miejsc

Na szkoleniach wskazanym jest posiadanie własnego komputera, choć nie jest to warunek bezwzględny. Osoby posiadające własny komputer, będą mogły na miejscu zainstalować sobie wybrany program do projektowania przestrzennego i zaprojektować własny element, który – jeśli tylko czas na to pozwoli, zostanie wydrukowany na jednej z drukarek 3D.

Niezależnie od tego prowadzimy zaawansowane rozmowy z kilkoma firmami z branży druku 3D w kwestii wprowadzenia do programu szkoleń zupełnie nowych projektów i tematów, które spotkają się z pewnością z bardzo szerokim zainteresowaniem. Pojawi się również zupełnie nowa odsłona tego działu, pozwalająca na łatwe i przystępne przeglądanie wszystkich szkoleń, które trafią do naszej oferty. Prace nad nowym projektem powinny zostać ukończone i opublikowane już we wrześniu.

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Od stycznia 2013 roku związany z drukiem 3D.