Już za dwa dni, 22 sierpnia rozpoczną się koleje szkolenia z podstaw druku 3D organizowane przez CD3D i Rabbit Form. Na piątkowy termin mamy już komplet uczestników, na termin sobotni – 23.08 są jeszcze ostatnie wolne miejsca. Szkolenia odbędą się w tym samym miejscu co ostatnio – w studiu Rabbit Form w Zgierzu k. Łodzi, przy ul. Piotra Skargi 13. Koszt sierpniowych szkoleń wynosi w dalszym ciągu 150,00 PLN / os. Równocześnie pragniemy ogłosić nowe terminy szkoleń, które odbędą się w przyszłym miesiącu, w dniach 11, 12, 18 i 19 września.

Szkolenia z podstaw druku 3D cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem stąd też decyzja o kontynuacji ich w dokładnie tym samej postaci również we wrześniu. O ile na szkolenie, które odbędzie się w ten piątek i sobotę cena będzie w dalszym promocyjna, od września będzie obowiązywała normalna stawka, tj. 200,00 PLN / os (cena brutto). Szczegółowy program szkolenia wraz z formularzem zgłoszeniowym znajduje się na stronie AKTUALNE SZKOLENIA. Szczegółowych informacji na ich temat udziela:

Anna Ślusarczyk
tel.: (+48) 784 668 686
e-mail: [email protected]

Nowe terminy szkoleń we wrześniu to:

11.09.2014 – 10 wolnych miejsc
12.09.2014 – 10 wolnych miejsc
18.09.2014 – 10 wolnych miejsc
19.09.2014 – 10 wolnych miejsc

Na szkoleniach wskazanym jest posiadanie własnego komputera, choć nie jest to warunek bezwzględny. Osoby posiadające własny komputer, będą mogły na miejscu zainstalować sobie wybrany program do projektowania przestrzennego i zaprojektować własny element, który – jeśli tylko czas na to pozwoli, zostanie wydrukowany na jednej z drukarek 3D.

Niezależnie od tego prowadzimy zaawansowane rozmowy z kilkoma firmami z branży druku 3D w kwestii wprowadzenia do programu szkoleń zupełnie nowych projektów i tematów, które spotkają się z pewnością z bardzo szerokim zainteresowaniem. Pojawi się również zupełnie nowa odsłona tego działu, pozwalająca na łatwe i przystępne przeglądanie wszystkich szkoleń, które trafią do naszej oferty. Prace nad nowym projektem powinny zostać ukończone i opublikowane już we wrześniu.

Paweł Ślusarczyk
Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

5 Comments

 1. nie napisaliscie, ze trzeba miec swoj sprzet

  1. Nie trzeba, chociaż fajnie jak się ma. Tak czy owak słuszna uwaga, którą uwzględniłem.

   1. Trzeba miec wlasny komputer

   2. nie napisano, ze trzeba mieć swoj komputer, a nie drukarkę

 2. Chyba kogoś zabraknie na szkoleniu 19 września przy okazji wydarzenia w Gliwicach??
  O jakich „wybranych programach do projektowania przestrzennego” mowa?

Comments are closed.

You may also like

More in News