KARV Automation to platforma pomagająca producentom globalne skalowanie działalności i przyspieszanie terminów realizacji usług. W produkcji na żądanie produkty są projektowane i wytwarzane tylko wtedy, gdy potrzebują ich klienci, co daje przewagę konkurencyjną polegającą na większym skupieniu się na innowacjach.

KARV Automation koncentruje się na globalnej ekspansji w oferowaniu usług produkcji cyfrowej. Przy wsparciu nowoczesnych maszyn, wysokiej jakości druku 3D i doświadczonym profesjonalistom, firma zapewnia pełną paletę rozwiązań, pomagając klientom sprostać złożonym wyzwaniom związanym z projektowaniem i produkcją, z jakimi mają do czynienia w swojej działalności. Usługi obejmują obróbkę CNC, formowanie wtryskowe oraz druk 3D na żądanie.

Firma oferuje usługi off-shore jak i on-shore o jakości klasy przemysłowej. Kluczowe zalety to możliwość wykorzystania ponad 45 materiałów klasy przemysłowej, dostępność nowoczesnego sprzętu produkcyjnego i drukarek 3D, szybszy czas realizacji z dostawą na całym świecie oraz opłacalne, skalowalne rozwiązania zwiększające produkcję masową

Źródło: www.3dprintingmedia.network

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like