Lenso - czołowy dystrybutor przemysłowych skanerów 3D i narzędzi do metrologii oraz właściciel marek 3D TEAM i 3D TOOL, zaprasza na jedyne w swoim rodzaju darmowe warsztaty ze skanowania 3D oraz obsługi profesjonalnych urządzeń do skanowania 3D. #HandsOnMetrology Tour to wspólna inicjatywa organizowana przez firmy ZEISS i GOM. Cykl spotkań rozpoczyna się w marcu tego roku, a inżynierowie Lenso odwiedzą cztery miasta: Bydgoszcz, Łódź, Katowice i Wrocław.

Podczas bezpłatnych warsztatów uczestnicy otrzymają dawkę profesjonalnej wiedzy na temat czterech renomowanych systemów do skanowania 3D: GOM Scan 1, T-SCAN hawk, T-SCAN oraz ATOS Q. Każdy z uczestników wydarzenia będzie mógł wypróbować te systemy podczas praktycznych zajęć i demonstracji.

Wydarzenia odbędą się w następujących terminach i lokalizacjach:
  • 09.03.2022 - Bydgoszcz - Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
  • 16.03.2022 - Łódź - Centrum Konferencyjne Bionanopark
  • 22.03.2022 - Katowice - Muzeum Hutnictwa Cynku Walcownia
  • 24.03.2022 - Wrocław - Haston City Hotel

Prezentacje zostaną poprowadzone przez specjalistów Lenso: Tomasza Danyluka - Dyrektora Wdrożeń i Rozwoju, Igę Chudaską - Menedżer Produktu oraz Dawida Marcinkowskiego - Inżyniera Sprzedaży.

PLAN WARSZTATÓW

9:00 – 9:30
Oficjalne przywitanie

9:30 – 10:00
Przedstawienie portfolio #HandsOnMetrology oraz konceptu warsztatów

10:00 – 12:30
WARSZTATY ZE SKANERAMI 3D:

T-SCAN: Laserowy pomiar z wykorzystaniem trackera
ATOS Q: Inspekcja w oparciu o precyzyjne skanowanie 3D
T-SCAN hawk: Laserowy ręczny skaner 3D do kontroli jakości Twoich wyrobów
GOM Scan 1: Wykorzystanie danych pomiarowych do inżynierii odwrotnej i druku 3D

12:30
Podsumowanie i lunch.

Aby zarejestrować się na wydarzenie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie Lenso: www.lenso.com.pl/hom-tour/

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like