Koszty w dół… żywotność w górę… plastics for longer life” – pod tym hasłem będzie prezentować się na tegorocznych targach Warsaw Industry Week firma igus – światowy potentat w obszarze wyrobów z trybopolimerów.

igus zaprezentuje ponad 100 nowości, jakie w tym roku weszły do jej katalogu produktowego. Na stoisku podczas targów Warsaw Industry Week, będzie można zapoznać się praktycznie z całą gamą wyrobów firmy ze wszystkich grup produktowych, która liczy obecnie 170 000 pozycji.

Goście targów będą mogli obejrzeć m.in. inteligentne przewody chainflex®, dedykowane do pracy w prowadnikach – jedyne na świecie przewody posiadające gwarancję trwałości, które dzięki wyposażeniu ich w czujniki, po wykonaniu milionów cykli, same informują użytkownika o zbliżającej się potrzebie wymiany. Nowością będzie również prezentowany po raz pierwszy w Polsce robolink apiro-szybki i niskokosztowy robot, a także nowości z zakresu produktów z grupy e-chain oraz robot delta” – mówi Paulina Skowron, Marketing Manager igus Polska.

Po raz kolejny igus® zaprosił też do prezentacji na swoim stoisku firmy partnerskie. Na warszawskich targach będzie można zobaczyć m.in. maszynę firmy KAMBION, która zaprezentuje uniwersalną linię dozująco- zamykającą UL-30 przeznaczoną do branży kosmetycznej i farmaceutycznej. Dzięki tej linii klient ma możliwość dozowania zarówno płynów rzadkich, jak również kremów czy peelingów. Przy użyciu tej linii możemy stosować różne kształty butelek czy słoików oraz stosować różne zamknięcia typu pompka, nakrętka, flip-top itp.

W tym roku targi Warsaw Industry Week odbywają się w dniach 6-8 listopada. Stoisko igus znajdzie się w hali F, nr 502.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like