W najbliższy czwartek w Warszawie, w siedzibie ABC Data, przy ul. Daniszewskiej 14, odbędzie się szkolenie wdrożeniowe z obsługi niskobudżetowych drukarek 3D drukujących w technologii FDM, będących w ofercie dystrybutora. Po raz pierwszy, uczestnicy będą mogli zapoznać się z obsługą wprowadzanych od niedawna na rynek urządzeń czołowego, europejskiego o producenta drukarek 3D – Craft Unique, CraftBot 2 i CraftBot XL, jak również Monkeyfab SPIRE i PRIME. Dostępne są ostatnie wolne miejsca!

Szkolenie jest skierowane do firm, zainteresowanych wprowadzeniem drukarek 3D będących w ofercie ABC Daty do sprzedaży resellerskiej. W szkoleniu mogą wziąć udział przedstawiciele firm, które nie mają póki co podpisanej umowy o współpracy z dystrybutorem, jednakże chcą lub rozważają jej podpisanie. Nominalny koszt szkolenia to 450,00 PLN netto za 1 osobę. Szkolenie poprowadzą product managerowie ABC Daty oraz szkoleniowcy z Centrum Druku 3D.

Zgłoszenia przyjmuje:

Adam Suchenek
Product Manager
tel.: +48 605653519
e-mail: [email protected]

W szkoleniu zostaną omówione wszystkie najważniejsze aspekty technologii przyrostowych, z naciskiem na technologię FDM. Zostaną zaprezentowane urządzenia będące w ofercie ABC Data, a uczestnicy będą mogli z nimi samodzielnie pracować. Lista dostępnych urządzeń to:

CraftBot 2

Drukarka 3D węgierskiego producenta – CraftUnique, której głównymi cechami są kompaktowa i solidna obudowa ze stali, 32-bitowa elektronika sterująca oraz duży, dotykowy wyświetlacz LCD. Sterowanie urządzeniem odbywa się w sposób natychmiastowy, bez charakterystycznego dla innych tego typu drukarek 3D czasu oczekiwania na reakcję. CraftBot2 drukuje praktycznie z każdego filamentu dostępnego na rynku. Ma duży obszar roboczy na poziomie 25 x 20 x 20 cm. Jej koszt to 6.764,99 PLN brutto (5 499,99 PLN netto).

CraftBot XL

Powiększona wersja CraftBota 2, ze wszystkimi jego cechami. Posiada bardzo duży obszar roboczy na poziomie 30 x 22 x 44 cm. Jej koszt to 9.839,99 PLN brutto (7.999,99 PLN netto).

Monkeyfab SPIRE

SPIRE to najnowsza drukarka 3D cenionego, polskiego producenta – Monkeyfab, której premiera miała miejsce w marcu br. na targach Dni Druku 3D w Kielcach. Jest oparta o kinematykę delty i ma obszar roboczy na poziomie 15 x 15 cm. Posiada solidną, metalową obudowę, automatyczną kalibrację i zamknięta komorę roboczą. Komunikacja z urządzeniem odbywa się przez WiFi i może być sterowana z poziomu np. smartfona. Jest to idealne rozwiązanie dla edukacji.

Monkeyfab PRIME

PRIME to od lat jedna z najlepszych i najpopularniejszych polskich drukarek 3D. Oparta o klasyczny model Prusa i3, posiada szereg autorskich rozwiązań, gwarantujących wysoką jakość pracy.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in News