Printelize uruchomiło pierwszą w Polsce bazę szkoleń związanych z drukiem przestrzennym. Ma to być centralne miejsce, w którym będzie można swobodnie wyszukiwać szkolenia pochodzące od różnych firm szkoleniowych. Dodanie ogłoszenia na platformie jest bezpłatne, a dodatkowo uczestnicy szkoleń mogą otrzymać zniżki na usługi druku 3d zamawiane przez Printelize.com.

Szkolenie może dodać każda osoba lub podmiot, który zarejestrował się jako dostawca na platformie Printelize.com. Odpowiednie narzędzie do zarządzania szkoleniami dostępne jest po zalogowaniu się do panelu administracyjnego (przycisk "moje konto").

Aby dodać ogłoszenie, wystarczy wejść na stronę http://printelize.com/pl/3DPrintingTrainingCourses i kliknąć w przycisk „dodaj szkolenie”. W zależności czy mamy już konto na Printelize lub czy jesteśmy zalogowani aplikacja poinstruuje o tym, co należy zrobić w następnym kroku. Lista szkoleń będzie dostępna pod publicznym adresem http://printelize.com/pl/3DPrintingTrainingCourses, który jest częścią serwisu Printelize.com.Screen Shot 2015-08-28 at 14.42.50

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe i nieograniczone. Nie mniej jednak twórcy platformy proszą, aby usługodawcy umieścili informację o Printelize, wraz z linkiem do portalu, w swoich materiałach marketingowych. Screen Shot 2015-08-28 at 14.43.24

O Printelize

Printelize to łódzki startup oferujący platformę internetową skierowaną dla branży związanej z drukiem 3D. Przy pomocy platformy można wycenić i zlecić usługi druku 3D. Skupia ona w jednym miejscu oferty niemalże wszystkich polskich dostawców druku 3D. Printelize.com to także natychmiastowe wyceny oraz szeroki wybór technologii, materiałów i kolorów druku 3d. Wystarczy wejść na Printelize.com, wgrać swój projekt 3d w postaci pliku STL, a następnie wybrać pożądane parametry zamówienia takie jak ilość sztuk, materiał, technologia czy kolor wydruku. Printelize przeanalizuje projekt i dobierze dostawców usług, którzy spełniają wyznaczone kryteria. Na koniec nie pozostaje nic innego jak wybranie najkorzystniejszej oferty i złożenie zamówienia.

Źródło: informacje prasowe Grafika: [1]

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like