Nasz sobotni konkurs właśnie startuje. Dziś do wygrania są wyjątkowo atrakcyjne nagrody ufundowane przez sklep internetowy Filaments4U. Nagrodą główną jest roczna licencja na oprogramowanie ZW3D Lite, za II miejsce można wygrać dwie rolki filamentu – 0,75 kg świetnego HIPS z firmy 3D Universal oraz 0,2 kg zielonego PLA z firmy Thorsten 4f, a za III miejsce 0,5 kg czarnego PLA z tej samej firmy.

Filamenty są przeznaczone dla niskobudżetowych drukarek 3D drukujących w technologii FDM. Zanim weźmiesz udział w konkursie, sprawdź czy filament konkursowy będzie można używać na twojej drukarce 3D – oszczędzi to ewentualnych rozczarowań…

Szybkie przypomnienie zasad konkursu:

  • dziś, w godzinach 10:00 – 15:00, na CD3D pojawi się artykuł konkursowy, w którym zostaną zadane trzy pytania
  • pytania będą dotyczyły firmy Filaments4U, jak również oferowanych przez nią produktów
  • osoba, która jako pierwsza prześle prawidłowe odpowiedzi na adres e-mail: [email protected], wygrywa nagrodę główną, w postaci rocznej licencji na program ZW3D Lite
  • osoba, która zajmie drugie miejsce otrzyma dwie rolki materiału do druku 3D: HIPS w kolorze naturalnym na szpuli 0,75 kg oraz PLA na szpuli 0,2 kg w kolorze zielonym
  • osoba, która zajmie trzecie miejsce, otrzyma rolkę filamentu PLA na szpuli 0,6 kg w kolorze czarnym
  • ogłoszenie wyników nastąpi tego samego dnia, o godzinie 20:00
  • zwycięzcy zostaną poproszeni o przesłanie nam kompletu danych kontaktowych do siebie, aby móc rozdystrybuować zdobyte nagrody.

PYTANIA KONKURSOWE:

  1. Skaner 3D jakiej firmy ma w ofercie sklep Filaments4U?
  2. Wymień rodzaje filamentów jakie sklep Filaments 4U ma w swojej ofercie?
  3. Podaj pełną nazwę producenta oprogramowania ZW3D oraz jego siedzibę (miasto i kraj)?

Czas start. Czekamy na zgłoszenia mailowe…

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Paweł Ślusarczyk
Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

Comments are closed.

You may also like

More in News