Nikon SLM Solutions przedłużyło kontrakt swojego dyrektora generalnego Sama O’Leary’ego do marca 2028 r. Decyzję podjęła Rada Nadzorcza firmy. O’Leary pełni funkcję dyrektora generalnego od stycznia 2021 r., zastępując poprzednika Meddaha Hadjara. Wśród jego kluczowych osiągnięć wymienia się „osiągnięcie znacznego wzrostu i budowanie silnych relacji z kluczowymi klientami” w tym czasie.

Podczas jego kadencji Nikon SLM Solutions z powodzeniem zainstalowała kilka 12-laserowych platform NXG XII 600 w takich firmach jak GKN Aerospace i Divergent, rozpoczęła prace badawczo-rozwojowe nad jeszcze większymi maszynami jakie zamierza wprowadzić na rynek w przyszłości i została przejęta przez firmę Nikon w ramach transakcji o wartości 622 milionów euro. Firma odnotowała także sprzedaż 900 sztuk drukarek 3D do wytwarzania przyrostowego metali.

„Jednomyślna decyzja Rady Nadzorczej o przedłużeniu kontraktu Sama jest wyraźnym wotum zaufania dla jego wizji i przywództwa” – skomentował Hamid Zarringhalam, Przewodniczący Rady Nadzorczej. „Niezachwiane zaangażowanie Sama i wnikliwe wskazówki odegrały kluczową rolę w pozycjonowaniu firmy Nikon SLM Solutions jako lidera w branży wytwarzania dodatków metalowych. Jego przywództwo będzie nieocenione, gdy będziemy nadal wprowadzać innowacje i przewodzić w zastosowaniach dodatków metalowych zorientowanych na klienta”.

„To ekscytujący czas dla Nikon SLM Solutions i mam zaszczyt nadal kierować naszym utalentowanym zespołem” – dodał Sam O’Leary, dyrektor generalny Nikon SLM Solutions. „Przyszłość kryje w sobie ogromny potencjał i dołożę wszelkich starań, abyśmy pozostali w czołówce branży wytwarzania dodatków metalicznych. Razem będziemy nadal napędzać innowacje, doskonałość i zapewniać niezrównaną wartość naszym klientom”.

Źródło: www.slm-solutions.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like