Forum MójRepRap słynie z organizowania konkursów na wydruki 3D. Najnowsza edycja jest wyjątkowa, gdyż dotyczy Dnia Kobiet! Tym razem organizatorzy postanowili zmienić nieco jego standardową formułę. W przeciwieństwie do dotychczasowych edycji, które polegały na jak najlepszym wydrukowaniu jednego, konkursowego modelu, tym razem uczestnicy mają pod tym względem pełną dowolność, a oceniany będzie nie tylko kunszt drukarza lecz również innowacyjność i pomysłowość w doborze wydruku. Warunek jest tylko jeden – wydruk musi być wykonany w technologii FDM.

Prace konkursowe należy zgłaszać w tym wątku na forum. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 8 marca br. o godzinie 23:59:00 czasu forumowego. Zdjęcia muszą być ostre, a same wydruki nie mogą podlegać żadnej obróbce poza usunięciem supportu i brimu. Jurorem będą użytkownicy forum, którzy tradycyjnie będą głosować na wydruki w ankiecie.

Nagrodami w konkursie są:

  • 3 kg filamentu, ufundowanego przez Devil Design
  • elektronika Unique One (bez stepsticków), ufundowana przez U-Design
  • szpula na filament, ufundowana przez PJD Automatyka
  • pirometr UNI-T UT300A, ufundowany przez ElectroPark

Nagrody otrzymują zdobywcy trzech pierwszych miejsc (po jednej z powyższej listy). Nagrody wybierane będą przez zwycięzców w kolejności zajętego miejsca w konkursie.

Wyniki konkursu zostaną oczywiście opublikowane na CD3D, a jeśli zwycięski wydruk nas zachwyci, z przyjemnością przygotujemy krótki materiał wspólnie z jego autorem 🙂

Grafika: [1]

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Comments are closed.

You may also like

More in News