News

UWAGA! Ruszyła rejestracja na konferencję „Edu IT. Nowe technologie w edukacji” w Gliwicach

W zeszłym tygodniu informowałem o nowym wydarzeniu, jakie odbędzie się już za kilka tygodni, 10 grudnia 2014 w Gliwicach – „Edu IT. Nowe technologie w edukacji”. Tego dnia odbędą się konferencja i towarzyszące jej targi organizowane przez Śląską Sieć Metropolitalną Sp. z o.o., która była odpowiedzialna m.in. za organizacją niedawnego eventu Media Tent. Podobnie jak na Media Tent, taki teraz będą obecne firmy z branży druku 3D. Swój udział zapowiedziały m.in. 3D Printers oraz CadXpert. Na warsztatach pojawimy się również my. Dziś ruszyła rejestracja na konferencję! Zapisy trwają tylko do 2 grudnia!

Podczas sesji tematycznych uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach skierowanych do poszczególnych grup. Ciekawe bloki tematyczne czekają zarówno nauczycieli przedmiotów humanistycznych jak i ścisłych, a także administratorów bez danych i szkolnych innowatorów. Blok warsztatów z e-podręcznikiem pozwoli poznać nowe narzędzie, które już w przyszłym roku zawita w polskich szkołach. Dla tych których interesują nowinki technologiczne przygotowano między innymi blok warsztatów dotyczący druku 3D. Jeden z bloków tematycznych przygotowano także z myślą o kadrze zarządzającej szkołami i placówkami oświatowymi. Warsztaty poprowadzą edukatorzy, innowatorzy edukacji, twórcy edukacyjnych barcampów, specjaliści i pasjonaci w swoich dziedzinach.

Udział w konferencji jest bezpłatny, aby wziąć udział w konferencji należy dokonać rejestracji online na stronie www.ssm.silesia.pl/konferencja/form, a szczegółowe informacje oraz program wydarzenia można sprawdzić pod adresem: www.ssm.silesia.pl/konferencja/edu-it.html.

Konferencja odbędzie się pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Śląskiego Kuratora Oświaty w Katowicach oraz Prezydenta Miasta Gliwice Zygmunta Frankiewicza. CD3D jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Paweł Ślusarczyk
Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

Comments are closed.

You may also like

More in News