Kolejna edycja TECHNOVATION Forum już 6 marca 2019 roku. Jak co roku odbędzie się spotkanie praktyków związanych z inżynierią, R&D i produkcją. Wśród prelegentów wystąpi Sylwester Blajer – ERP/PDM SOLIDWORKS Product Manager, który w swojej prezentacji opowie o wykorzystaniu oprogramowania SOLIDWORKS w pracach projektowych nad 5-osiową drukarką 3D VSHAPER.

TECHNOVATION Forum stanowi doskonałą okazję do rozmów w ramach networkingu, ma na celu budowanie sieci znajomości pomiędzy przedstawicielami firm, zawieranie nowych relacji biznesowych i dzielenie się wiedzą. Gościem specjalnym wydarzenia będzie David Knott, który podzieli się przemyśleniami z ponad 30 lat pracy przy produkcji silników lotniczych w Rolls-Royce, gdzie m. in. pełnił funkcję Senior Manager Research & Technology w globalnym Design Systems Engineering.

Firmę CADWorks, która jest dystrybutorem drukarek 3D VSHAPER oraz oprogramowania SOLIDWORKS reprezentował będzie Sylwester Blajer – ERP/PDM SOLIDWORKS Product Manager, który w pierwszym dniu konferencji wygłosi prelekcję pt. Interdyscyplinarne projektowanie i zarządzanie projektem w tworzeniu 5-osiowej drukarki 3D VSHAPER.

W pracy nad drukarkami 3D konstruktorzy VERASHAPE wykorzystują wiele modułów SOLIDWORKS, od Simulation i Flow Simulation, przez Composer po narzędzia do zarządzania dokumentacją – PDM. Rozwiązania SOLIDWORKS wspierają prace nad VSHAPER 5-Axis Machine również na etapie przygotowywania prezentacji produktu - SOLIDWORKS Visualize, pozwala na przygotowanie realistycznej grafiki na podstawie modelu źródłowego 3D.

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like