Drodzy Czytelnicy, Pasjonaci Druku 3D, Zawodowi Drukarze 3D oraz wszyscy Przyjaciele Centrum Druku 3D - z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam dużo spokoju, odpoczynku i wytchnienia od codziennych obowiązków i pracy. To już nasze piąte święta spędzane razem, za co pragnę serdecznie podziękować - zarówno Tym, którzy są z nami od samego początku, jak i wszystkim, którzy zaglądają tu okazjonalnie. Bez Was i Waszego wsparcia nie dotarlibyśmy aż tak daleko... Zatem cytując klasyka - Alleluja i do przodu!

Grafika przewodnia: [1]

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Paweł Ślusarczyk
Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

Comments are closed.

You may also like

More in News