XJet - producent specjalistycznych drukarek 3D drukujących z płynnego metalu i ceramiki, ogłosił dziś wzmocnienie swojej obecności w regionie Azji i Pacyfiku. Firma pozyskała strategicznego dystrybutora w Chinach - Pentatech oraz rozpoczęła rozmowy z kolejnymi dystrybutorami w całym regionie.

W ramach umowy dystrybucyjnej z Pentatech zainstalowano pierwsze dwa systemy wytwarzania przyrostowego XJet w Chinach - są obecnie uruchomione w zakładzie demonstracyjnym Pentatech w Hangzhou. Kolejne systemy zostaną zainstalowane w innych lokalizacjach do końca bieżącego roku.

Pentatech to nowa firma założona przez Jun Tang i Dunhe Foundation w celu sprzedaży drukarek XJet w Chinach. Firma planuje budowę pięciu centrów wytwarzania przyrostowego w wielkich miastach w całym kraju, z których każdy będzie prezentował systemy wytwarzania przyrostowego XJet Carmel 1400. Pentatech z powodzeniem rozwija także swoje biuro produktów i usług medycznych AM – Thales Medtech.

Źródło: materiały prasowe XJet

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like