We wtorek informowaliśmy, że Spectrum Filaments nawiązało współpracę z twórcami nowej platformy do projektowania on-line SelfCAD. Dziś mamy kolejnego newsa związanego z tą aplikacją - każdy kto zarejestruje się i założy w niej darmowe konto, otrzyma możliwość wygrania jednej z najpopularniejszych, amatorskich drukarek 3D na świecie - Original Prusa i3 Mk2! Konkurs obejmuje także użytkowników, którzy posiadają już swoje konto na platformie.

Przypominamy: SelfCAD to aplikacja dostępna z poziomu przeglądarki internetowej, umożliwiająca projektowanie modeli 3D i optymalizowania ich pod kątem druku 3D. Jest aplikacją działającą w chmurze, korzystając z mocy obliczeniowej zewnętrznych serwerów. W maju szczegółowo opisywał ją Łukasz Długosz.

Original Prusa i3 Mk 2 to autorska wersja najpopularniejszej konstrukcji niskobudżetowych drukarek 3D na świecie - Josefa Prusy. Czeski producent jest jedną z najdynamiczniej rosnących firm w tym segmencie produktowym, czego przykra konsekwencją jest m.in. to, że na zakupione urządzenie czeka się nawet do kilku tygodni. Drukarka 3D jest oferowana w zestawach do samodzielnego montażu.

Niezależnie od tego konkursu, SelfCAD zapowiada ogłoszenie współpracy z kolejnym dużym partnerem biznesowym. Szczegóły mamy poznać jeszcze w tym miesiącu.

Źródło: www.blog.selfcad.com

Poznaj sufity napinane

Portal COLORISED to kompleksowe źródło informacji, porad i inspiracji dla osób planujących remonty mieszkań, domów oraz wyposażania wnętrz. Znajdziesz na nim poradniki dotyczące wykończenia wnętrz: sufity napinane PVC, sufity napinane z tkanin, tapety, tapety z tkanin, oświetlenie LED, systemy oświetleniowe LED, podłogi, systemy ogrzewania i wielu innych.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in News