ZMorph to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów z branży druku 3D. Wiosną wprowadził do swojego portfolio najnowszy model drukarki 3D – ZMorph 2.0 SX Multitool, która pozwala na wykonywanie wydruków z niestandardowych materiałów oraz frezowanie i grawerowanie. Firma stawia na rozwój swojej sieci dystrybucyjnej. Tym razem Wrocławianie podpisali umowę z amerykańskim dystrybutorem drukarek 3D – Dynamism.

Nowy partner to firma świadcząca profesjonalne usługi związane z drukiem 3D od 1997 r. Dynamism może pochwalić się szerokim swoim bogatym portfolio produktów oraz darmowym serwisem telefonicznym i mailowym dla wszystkich klientów.

Dzięki współpracy z nowym dystrybutorem, sprzęt ZMorpha będzie dostępny w USA, a pracownicy firmy będą mogli zapewnić zainteresowanym nim klientom fachową obsługę.

„Nigdy wcześniej nie cieszyliśmy się tak bardzo z wejścia na nowy rynek. Nie chodzi tutaj już tylko o to, że poszerzamy naszą obecność w Stanach Zjednoczonych, które są jednym z największych rynków druku 3D na świecie, lecz o to, z kim będziemy współpracować. Trudno wyobrazić sobie lepszy zespół niż Dynamism, który pomoże nam w prezentacji naszego wyjątkowego sprzętu amerykańskim klientom. Uważam, że ich doświadczenie oraz profesjonalne podejście do klientów, doskonale współgrają z wszechstronnością drukarek 3D ZMorph. Jestem przekonany o tym, że to ogromny krok na przód, który pomoże nam w popularyzacji naszych rozwiązań na świecie.”

Przemysław Jaworski, CEO i założyciel ZMorph

ZMorph_2.0_SX_01

ZMorph rozwija bardzo dynamicznie swoją sieć dystrybutorów. Na rynku azjatyckim rolę tę objęła firma Image Transforms z siedzibą w Singapurze, posiadająca ponad 35 lat doświadczenia w sprzedaży, w Australii urządzenia sprzedaje  firma The 3D Printer, a w Nowej Zelandii – Anco Print. Polskim dystrybutorem urządzeń jest firma 3D Phoenix. ZMorph łącznie posiada ponad 60 dystrybutorów.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

1 Comment

  1. Gratulacje !! Jak widać można ciężką pracą być tam, gdzie inni ledwo co na Zwałku się dostali. Przemek łebski człek i co najważniejsze spoko gość.
    Można – można!

Comments are closed.

You may also like

More in News