Już tylko dwa miesiące pozostały do rozpoczęcia trzeciej edycji Additive Manufacturing Meeting - międzynarodowej konferencji użytkowników technologii przyrostowych. AMM 2019 odbędzie się w dniach 18-19 września 2019 roku na Politechnice Wrocławskiej.

Additive Manufacturing Meeting (AMM) to międzynarodowe wydarzenie skierowane do osób i instytucji zainteresowanych rozwojem oraz wdrożeniem technologii przyrostowych. Intencją organizatorów jest budowanie wspólnej platformy wymiany wiedzy i doświadczeń zarówno na polu rozwiązań przemysłowych jak i medycznych.

W programie tegorocznej konferencji nie zabraknie ciekawych wystąpień naukowo-badawczych, jak i prelekcji skierowanych do przedstawicieli przemysłu oraz młodych przedsiębiorców. Panele tematyczne AMM2019 to analiza i symulacja, zastosowania biomedyczne, nowe materiały i technologie, nowe modele biznesowe w obszarze technologii przyrostowych oraz ich zastosowanie w przemyśle. W programie pojawi się również sesja plakatowa dla młodych naukowców, zwiedzanie laboratorium CAMT-FPC oraz wieczorna sesja networkingowa.

Strategicznymi partnerami tegorocznej edycji są: 3YOURMIND, Carl Zeiss i Wadim Plast. Pozostali partnerzy AMM 2019 to 3DGence, Bibus Menos, CAMdivision, Dassault Systems, DGS, ITA, Nanoval, Shim-Pol i Sumaris.

Konferencja AMM 2019 bierze udział w programie Wrocławskie Konferencje Naukowe, finansowanym ze środków miasta Wrocławia. Tegoroczna edycja konferencji AMM została objęta Patronatem Honorowym Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) oraz Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia. Konferencja zorganizowana jest przez centrum badawcze CAMT-FPC i Wydział Mechaniczny Politechniki Wrocławskiej.

Aktualny program konferencji:

Szczegółowe informacje na temat konferencji są dostępne tutaj: www.3dmeeting.pl

Poznaj sufity napinane

Portal COLORISED to kompleksowe źródło informacji, porad i inspiracji dla osób planujących remonty mieszkań, domów oraz wyposażania wnętrz. Znajdziesz na nim poradniki dotyczące wykończenia wnętrz: sufity napinane PVC, sufity napinane z tkanin, tapety, tapety z tkanin, oświetlenie LED, systemy oświetleniowe LED, podłogi, systemy ogrzewania i wielu innych.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in News