We wtorek (10.05.2016) Zortrax zaprezentował fantastyczne wyniki finansowe jakie osiągnął w I kwartale 2016 r., co umocniło jego i tak silną pozycję w branży druku 3D. Idąc za ciosem, firma postanowiła zaprezentować swoją nową siedzibę. Biura znajdują się na obrzeżach Olsztyna, przy ul. Lubelskiej 34. Oficjalne otwarcie nastąpi 16 maja.

Nowa siedziba została wyposażona w dedykowane pokoje do drukowania 3D, zwiększoną powierzchnię biurową, sale konferencyjne, powierzchnie magazynowe i showroom. Architektura budynku ma symbolizować innowacyjny charakter marki, łącząc industrializm ze stylowym wzornictwem.

Od początku swojego powstania, Zortrax mieścił się w budynku biurowym przy ul. Wyszyńskiego 1/219 w Olsztynie. Teraz przenosi się do własnego budynku wyposażonego w szereg udogodnień typowych dla firmy produkcyjnej. Poprzednio w budynku mieściła się inna olsztyńska firma – Mebelplast.

Wszystkie pozostałe dane spółki, takie jak numer KRS, NIP oraz REGON, dotychczasowe numery telefonów oraz kont bankowy i adresy mailowe, nie ulegają zmianie. Partnerzy, klienci i wszystkie osoby zainteresowane, proszone są o aktualizację adresu spółki w posiadanych bazach kontaktowych.

Źródło: www.zortrax.pl

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like