Pozyskiwanie funduszy unijnych na innowacyjne projekty 3D

CD3D i PIAP – wiodąca jednostka B+R w dziedzinie automatyki, robotyki, przemysłowego druku 3D i Przemysłu 4.0, zapraszają na szkolenie wprowadzające w specyfikę finansowania projektów naukowo badawczych, skierowanych do firm z branży druku 3D oraz firm planujących wdrożyć tą technologię w swoich strukturach. Szkolenie zostanie przeprowadzone przez ekspertów PIAP – Dariusza Kochanowskiego i Macieja Cadera oraz przedstawiciela CD3D – Pawła Ślusarczyka.

Eksperci PIAP mają na koncie realizację wielu projektów naukowo-badawczych realizowanych dla czołowych firm z branży przemysłowej, motoryzacyjnej, zbrojeniowej i wielu innych. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu są w stanie podpowiedzieć, czy dany pomysł lub koncepcja na rozwój produktu kwalifikuje się pod wymogi wybranych projektów unijnych jak również, jakie ewentualne problemy może napotkać firma przy ich projektowaniu lub realizacji.

Podczas szkolenia dowiecie się m.in.:

  • o rodzajach projektów unijnych, jakie mogą być wdrożone pod kątem technologii przyrostowych
  • charakterystyka i szczegółowe opisy najpopularniejszych projektów R&D, różnice i potencjalne wyzwania / problemy przy ich wdrażaniu
  • case studies projektów realizowanych przez PIAP w ramach projektów unijnych – przykłady wdrożeń, problemy oraz sposoby ich rozwiązania
  • informacje jak przygotować projekt – krok po kroku…

Z naszych usług szkoleniowych i konsultingowych skorzystało wiele dużych i znanych firm i instytucji zajmujących się drukiem 3D w Polsce. Szkolenie jest prowadzone przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w obszarze biznesu korporacyjnego oraz prowadzenia i realizacji wysokobudżetowych projektów marketingowych i informatycznych.

Szkolenia odbywają się w Łodzi,
w Bionanoparku, przy ul. Dubois 114/116.

Koszty szkolenia – w przypadku zapisu kilku osób równocześnie, oferujemy atrakcyjne rabaty:

  • 1 osoba – 350,00 PLN netto
  • 2 osoby – 250,00 PLN netto / za 1 os. – 28% rabatu
  • 3 osoby – 200,00 PLN netto / za 1 os. – 43% rabatu
  • 4 osoby – 175,00 PLN netto / za 1 os. – 50% rabatu
  • każda kolejna osoba powyżej 4 również 175,00 PLN netto.

WAŻNE: Warunkiem rozpoczęcia szkolenia jest zebranie wymaganego limitu osób.

Szczegółowe informacje na temat naszych szkoleń znajdują się pod telefonem i e-mailem:

tel.: (+48) 536 954 666
e-mail: [email protected]