News

05.06.2014 – event „Poznaj druk 3D” w Łodzi

5 czerwca 2014 r. w klubokawiarni Owoce i Warzywa przy ul. Traugutta 9 w Łodzi odbędzie się event „Poznaj druk 3D”, który ma na celu przybliżyć ludziom technologię drukowania 3D. Wydarzenie to jest częścią ogólnopolskiej akcji edukacyjnej, która odbywa się w pięciu polskich miastach: Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Warszawie. Udział w nim wezmą znani i cenieni w branży druku 3D łódzcy specjaliści w postaci Get3D, Printili i Dim-Cad. Nie zabraknie również nas 🙂 Wstęp na event jest oczywiście darmowy.

Poznaj druk 3D” to akcja edukacyjna organizowana przez założycieli startup’u Case I Want, zajmującego się tworzeniem spersonalizowanych etui na smartfony, drukowanych na drukarkach 3D. Event odbędzie się w przyszły czwartek w godzinach 17:00 – 21:00, a kierowany jest do wszystkich, którzy chcą poznać tę niesamowitą technologię. Oprócz w/w firm, w evencie wezmą udział oczywiście również przedstawiciele organizatora – Case I Want.

W trakcie eventu odbędą się prelekcje jak również będzie można podejść do stanowisk, na których będą znajdowały się drukarki 3D i skanery 3D. Będziecie również mogli zadawać wszelkie możliwe pytania – choć zdecydowanie wolimy aby dotyczyły one technologii druku 3D 🙂 Jeśli tylko będziemy w stanie – na wszystkie otrzymacie odpowiedź. Gwarantujemy, że odwiedzając klubokawiarnie Owoce i Warzywa 5 czerwca, nie stracicie ani minuty, a do domów wrócicie bogatsi o nowe doświadczenia, o których jeszcze długo będziecie opowiadać znajomym!

Link do strony ogólnopolskiej akcji: www.edukacja.caseiwant.com. Nie zapomnijcie również wesprzeć chłopaków z Case I Want na ich akcji crowdfundingowej na Wspieram.to. Nawet jeśli nie możecie zapłacić, puście informację na ten temat dalej do swoich znajomych.

Event odbędzie się w tutaj:

Paweł Ślusarczyk
Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

3 Comments

  1. A co z Wrocławiem, przecież to już w tę niedzielę :)?

    1. Wrocław odbędzie się w siedzibie PriPla – Print & Play, a gościć tam będzie m.in. 3D Printers z H-Botem. Co do treści newsa to opierałem się przede wszystkim na materiałach, jakie otrzymałem od organizatora. O evencie we Wrocławiu wiem w sumie trochę mimochodem od Arka Śpiewaka – prezesa 3D Printers, który będzie tam obecny…

      1. Upomniałem się jak członek Koła Naukowego, które przypadkiem ale mimo wszystko też bierze w nim udział 🙂

Comments are closed.

You may also like

More in News