8 i 9 czerwca 2016 r., na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się pierwsza edycja imprezy poświęconej technologiom przyrostowym - 3D SOLUTIONS. Wydarzenie będzie towarzyszyło targom ITM Polska 2016, które skupiają czołowe firmy z branży przemysłowej.

Targi 3D SOLUTIONS są skierowane zarówno do profesjonalistów, jak i hobbystów. Z uwagi na odbywające się równolegle targi Innowacje-Technologie-Maszyny Polska, targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting oraz Forum Odlewnicze Focast, pojawia się wyjątkowa okazja zaprezentowania technologii druku 3D szerokiemu spektrum odbiorców, działających na co dzień w przemyśle.

Targi ITM Polska 2016 mają charakter międzynarodowy. Pojawią się na nich przedstawiciele czołowych firm z całego świata. Czyni to z 3D SOLUTIONS dość ciekawą propozycję dla firm z branży druku 3D. Organizatorem wydarzenia są Międzynarodowe Targi Poznańskie. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie www.3dsolutions.mtp.pl.

CD3D jest patronem medialnym targów.

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in News