19.09.2014 – event technologiczny MEDIA TENT w Gliwicach

4

Panie i Panowie, jeśli chodzi o eventy, targi i wszelkiego rodzaju imprezy związane z drukiem 3D, to w tym roku czeka nas bardzo intensywna jesień… Na początku lipca informowałem o zbliżającej się wielkimi krokami IV-tej edycji Dnia Druku 3D w Kielcach, a tymczasem mam informacje o kolejnych imprezach branżowych lub wydarzeniach związanych z branżą druku 3D. Dzień Druku 3D w Kielcach odbędzie się 6 września, tymczasem już dwa tygodnie później, 19 września w Gliwicach odbędzie się kolejne wydarzenie – MEDIA TENT. Event będzie miał nieco szerszy charakter, lecz również znajdzie się tam miejsce dla technologii druku 3D.

We wrześniu Gliwice opanują fani elektroniki, a to za sprawą namiotów technologicznych przygotowanych przez Śląską Sieć Metropolitalną, które umożliwią poznanie nowinek ze świata techniki. 19 września na miłośników techniki i elektronicznych wynalazków czekają nietuzinkowe wydarzenia, wśród nich m.in. turniej gier komputerowych na wielkoformatowym ekranie, warsztaty programowania, prezentacja stroju aktywizującego ruch i wyścigi zdalnie sterowanych pojazdów.

MEDIA TENT to wydarzenie, które wraz z „II Międzynarodowym Forum Innowacji” tworzą przedsięwzięcie Nowe Technologie – Nowe Horyzonty, promujące innowacyjne rozwiązania technologiczne w biznesie, życiu codziennym i rozrywce. Podczas MEDIA TENT uczestnicy w kilku wielkich technologicznych namiotach będą mogli poznać najnowsze trendy w elektronice. Z kolei II Międzynarodowego Forum Innowacji dedykowane sferze biznesu skupi się na przedsiębiorstwach, działających na rynku polskim i zachodnioeuropejskim ich produktach i usługach oraz zaawansowanych technologicznie inwestycjach i możliwościach współpracy i transferu wiedzy.

MEDIA TENT 01

Oprócz tego zostanie zorganizowane specjalne miejsce, gdzie swoją ofertę będą mogły zaprezentować firmy z branży druku 3D. CD3D objęło patronat medialny nad eventem, dlatego w przypadku zainteresowania udziałem w MEDIA TENT, prosimy o informację – z chęcią skontaktujemy Was z organizatorami w celu omówienia warunków udziału.

Przedsięwzięcie Nowe Technologie – Nowe Horyzonty odbędzie się 19 września 2014 w dwóch sąsiadujących ze sobą lokalizacjach:

  • II Międzynarodowe Forum Innowacji – Wydział Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach, ul. Strzody 10
  • Miasteczko multimedialne MEDIA TENT – Plac Krakowski w Gliwicach.

Organizatorem eventu jest SSM (Śląska Sieć Metropolitalna Sp. z o.o.) z Gliwic.

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.