Wynalazki, nowoczesne projekty, zastosowanie nowych technologii i konferencje łączące biznes z nauką będą tematami czwartej edycji Międzynarodowych Targów Innowacji i Nowych Technologii INNO-TECH EXPO. Od 27 do 28 października w Targach Kielce naukowcy i przedsiębiorcy będą mieli szansę wymienić się doświadczeniem i dokonaniami.

W 2015 roku na targach zaprezentowało się 86 firm z sektora nowych technologii projektowanych dla różnych branży, a odwiedziło je ponad 1100 zwiedzających. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia organizatorzy stawiają sobie trzy cele - stworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy i doświadczenia, łączenia świata nauki i biznesu oraz promocje kreatywnego spojrzenia na rzeczywistość. Chcą wspomóc twórców różnych innowacyjnych projektów w poszukiwaniu inwestorów gotowych wspomożenia ich realizacji.

Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Nowych Technologii oraz Targi Kielce stają się inicjatorami spotkań, które nakierowane mają być na podjęcie współpracy w ramach wsparcia instytucjonalnego, kapitału czy kreowania innowacyjnych rozwiązań.

Organizatorzy Targów INNO-TECH EXPO prowadzą wiele rozmów z przedsiębiorcami i ośrodkami naukowymi, aby jesienią zaprezentować w Targach Kielce szerokie wachlarz ciekawych wynalazków i projektów. Na zwiedzających czekają strefy know-how (dzielenia się dobrymi i sprawdzonymi praktykami), startupów (najaktywniej rozwijających się mikroprzedsiębiorstw), strefa inspiracji, kreatywności, “sprzedaj swój pomysł” czy Internet rzeczy.

Jesienią w Targach Kielce nie tylko będzie można posłuchać ekspertów z branży, ale podzielić się również swoim pomysłem i poddać go pod ocenę specjalistów. W ramach tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Innowacji i Nowych Technologii odbędą się również drugie Świętokrzyskie Dni Informatyki.

Centrum Druku 3D jest oficjalnym patronem wydarzenia.

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in News