Już w najbliższy piątek, w Ptak Fashion City w Rzgowie /k. Łodzi odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Mody – jednego z największych wydarzeń modowych odbywających się w Europie. Targi będą trwać trzy dni i zgromadzą tysiące kupców i wystawców z całego świata. Tegoroczną edycję targów uświetni swoją obecnością Paris Hilton – światowej sławy gwiazda, celebrytka i dziedziczka fortuny potentatów branży hotelarskiej. Podczas targów pojawimy się również my, gdzie obok firmy Materialise Polska będziemy prezentować możliwości technologii druku 3D zarówno w ujęciu ogólnym jak i w kontekście mody.

Międzynarodowe Targi Mody odbędą się na powierzchni 250.000 m2 i będzie można tam obejrzeć kolekcje odzieży ponad 3000 wystawców z kraju i zagranicy – producentów, importerów oraz dystrybutorów odzieży, obuwia i akcesoriów modowych. Targom będą towarzyszyć liczne pokazy i programy uzupełniające jak również prognozy trendów na nadchodzący rok. Nie zabraknie również ekskluzywnych pokazów mody zarówno znanych projektantów jak i tych początkujących. Najlepsze kolekcje zostaną nagrodzone wyróżnieniami w kategoriach: „Najlepsza Marka„, „Najlepszy Produkt„, „Najlepszy Producent” i „Odkrycie Roku„.

Specjalnym gościem Międzynarodowych Targów Mody będzie sama Paris Hilton. Celebrytka pojawi się na pokazach mody polskich producentów i weźmie również udział w konferencji prasowej. Wieczorem podczas Afterparty wystąpi jako DJ.

Paris Hilton

Przy okazji tego święta mody, pojawi się również pewien akcent związany z drukiem 3D. Na stoisku #172 pojawi się Materialise Polska, a tuż obok, na stoisku #174 pojawi się CD3D. Na stoisku Materialise, koledzy z Wrocławia będą prezentować zderzenie druku 3D z modą prezentując zapierające dech w piersiach kreacje i inne elementy ubioru w szeroko pojętym designie. Wśród niezwykłych produktów będzie można podziwiać niesamowite elementy zaprojektowane we współpracy ze Stevenem Ma, założycielem XUBERENCE, pierwszej profesjonalnej firmy projektującej w druku 3D z Chin, wielokrotnie nagradzanej projektantki mody Melindy Looi oraz holenderskiej projektantki specjalizującej się w łączeniu mody z różnymi technologiami, Anouk Wipprecht.

Materialise

Kolekcja Materialise .MGX

Na naszym stoisku, oprócz galerii wydruków (w tym również elementów biżuterii użyczonych nam na czas trwania eventu przez firmę I.J. Paliga), będzie można zobaczyć na żywo drukarki 3D, na których będziemy prezentować osobom odwiedzającym event, na czym polega technologia druku 3D oraz odpowiadać na (jak zwykle…) niezliczoną ilość pytań. Dodatkowo, jeżeli kwestie logistyczne nie pokrzyżują nam planów, zaprezentujemy pewną nowość jaka pojawi się już wkrótce w naszej ofercie…

Materialise 01

Kolekcja Stevena Ma

Wszystkich miłośników mody (jak również druku 3D) serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w evencie!

Materialise 02

Melinda Looi

Grafika przewodnia: Ptak Fashion City
Zdjęcia wydruków 3D: Materialise

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Comments are closed.

You may also like

More in News