BOFA – firma specjalizująca się w filtracji oparów powstających w trakcie procesu druku 3D, nawiązała partnerstwo z Photocentric – producentem fotopolimerowych drukarek 3D, w obszarze dostarczania systemów filtrujących. Urządzenia BOFA pomagają usunąć drażliwe zapachy oraz potencjalnie szkodliwe opary powstające podczas druku 3D z żywic oraz przyczyniając się do bezpiecznego i zdrowego środowiska pracy. Firmy rozpoczęły współpracę dwa lata temu i przez ten czas produkty BOFA były testowane wewnętrznie przez Photocentric oraz u wybranych klientów.

System 3D PrintPRO 3 firmy BOFA została zatwierdzona do użytku z drukarką 3D LC Magna oraz stacją myjącą Air Wash L, z kolei system 3D PrintPRO 4 jest dedykowany do filtrowania emisji dla maksymalnie czterech drukarek LC Magna lub czterech stacji myjących Air Wash L, lub ich kombinacji.

Luke Ziolkowski, International Business Development Manager w BOFA, wyraził swoje zadowolenie z rozwijającej się współpracy z Photocentric. Brytyjska firma jest znana jako producent wysokiej jakości fotopolimeorwych drukarek 3D, a współpraca z BOFA – wiodącym na świecie dostawcą technologii filtracji przekłada się na wysoką jakość wydruku i pozytywne doświadczenia klientów w profesjonalnie zarządzanym środowisku.

Partnerstwo Photocentric z BOFA ma pozwolić klientom firmy na dalsze przesuwanie granic możliwości druku 3D. Współpraca ta umożliwi dostarczenie klientom wysokiej jakości jednostek filtracyjnych dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb, przy wsparciu i doradztwie renomowanego lidera tej branży. Oczekuje się, że współpraca przyczyni się do wzrostu udziału w rynku obu firm oraz umocni ich pozycję jako liderów w swoich dziedzinach, tworząc lepsze, bardziej zrównoważone i innowacyjne rozwiązania, które spełniają oczekiwania klientów na całym świecie.

Źródło: www.photocentricgroup.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like