CadXpert – czołowa firma dystrybucyjna i usługowa w polskiej branży druku 3D, otrzymała kolejny certyfikat STRATASYS Platinum Partner, przyznawany firmom, które osiągają najwyższe wyniki sprzedażowe w segmencie przemysłowych drukarek 3D amerykańskiego producenta. W zeszłym roku CadXpert osiągnął ten poziom po raz pierwszy w swojej historii – teraz powtórzył to osiągnięcie z dwuletnią prolongatą!

Stratasys to aktualnie druga największa pod względem przychodów firma w światowej branży druku 3D (tracąc do lidera tego rankingu – 3D Systems, niespełna 10 mln dolarów). Jest twórcą najpopularniejszej metody przyrostowej – FDM oraz szeregu innych jak PolyJet i SLA (druk 3D z żywic światłoutwardzalnych), czy SAF (Selective Absorption Fusion – druk 3D ze sproszkowanych tworzyw sztucznych). Od początku lat 90-tych ubiegłego wieku dostarcza profesjonalne rozwiązania do prototypowania i produkcji przyrostowej dla wszystkich sektorów przemysłu i medycyny.

CadXpert działa na polskim rynku druku 3D od 2013 r. Był pierwszym oficjalnym dystrybutorem drukarek 3D MakerBot i Formlabs, a od 2016 r. posiada w ofercie drukarki 3D Stratasys stając się jednym z dwóch certyfikowanych dostawców tej marki w Polsce. Oprócz drukarek 3D firma dostarcza także profesjonalne skanery 3D Shining3D, FARO i DOF, świadczy także usługi druku 3D z wykorzystaniem większości popularnych metod przyrostowych na rynku.

Tak przedłużenie certyfikatu komentuje Simon Brandon – Senior Sales Manager North and East Europe w Stratasys:

Jest mi niezmiernie miło, że nasz partner, firma CadXpert otrzymała przedłużenie statusu Platinum na kolejne dwa lata. Wszyscy w Stratasys jesteśmy pod wrażeniem osiągnięć CadXpert oraz ich innowacyjnego podejścia do biznesu; są przy tym profesjonalni i niezwykle przyjaźni. Posiadają szeroką wiedzę i wysokie kompetencje w zakresie wykorzystania druku 3D m.in. w dziedzinach takich jak produkcja, branża motoryzacyjna, lotnicza, kolejowa, medyczna, stomatologiczna i wiele innych. Jako Stratasys otrzymujemy bardzo pozytywne opinie od klientów z całej Polski, którzy czerpią realne korzyści ze współpracy z CadXpert, zwiększając dzięki niej swoją innowacyjność i konkurencyjność. Jestem dumny mogąc współpracować z takim partnerem.

Źródło: www.cadxpert.pl

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like