E3D - brytyjski producent i dostawca akcesoriów do drukarek 3D, w szczególności hotendów, dysz i ekstruderów, ogłosił przejęcie firmy ZODIAC 3D - austriackiego producenta dysz do drukarek 3D typu FDM / FFF. W ramach przejęcia, E3D nabyło wszystkie aktywa i własność intelektualną produkowanych dysz oraz rozwiązań klasy FDM oferowanych na rynku wtórnym.

ZODIAC 3D zostało założone w 2020 roku przez Emira Hamzica i dwójkę inwestorów - Johannesa Schmidta i Deniza Schone. Firma dostarcza dysze powlekane CRB i PRO do takich marek drukarek 3D, jak Raise3D, Ultimaker i Zortrax. Obsługuje również drukarki 3D drukujące n pasach transmisyjnych, jak popularne Creality CR-30.

Nabywając te aktywa, E3D zamierza zwiększyć siłę swojego łańcucha dostaw dla wszystkich linii produktów, a wykorzystując swoją globalną sieć resellerów, firma jest przekonana, że może rozwinąć obecne linie produktów ZODIAC i wprowadzić ich ofertę na szerszy rynek.

„Osobiście cieszę się, że mogę przedstawić linię produktów ZODIAC 3D klientom E3D, zarówno obecnym, jak i nowym”, skomentowała dyrektor ds. strategii i marketingu E3D, Clare Difazio. „Ich wysokiej jakości oferta uzupełnia markę E3D i oznacza, że ​​mamy pewność, że możemy promować w szeroki sposób ZODIAC 3D. Nie mogę się doczekać wprowadzenia nowej gamy ulepszeń na rynku wtórnym do jeszcze szerszej gamy drukarek niż ta, którą dostarczamy dzisiaj. Dla nas oznacza to, że możemy być pewni, że doskonałej jakości ekstruzja jest bardziej dostępna niż kiedykolwiek."

Źródło: www.e3d-online.com

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like