Stratasys to jedna z najdłużej działających firm w branży technologii addytywnych. Swoje urządzenia dedykują zarówno dla świata przemysłu jak i małych i średnich przedsiębiorstw, oferując profesjonalne urządzenia do druku 3D.

Producent w swojej ofercie posiada linię drukarek 3D F123, tworzonych z myślą o firmach, które nie mogą pozwolić sobie na przemysłowe systemy wytwórcze, a chcą wdrożyć addytywne metody wytwórcze. Urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby ich obsługa była jak najbardziej intuicyjna i łatwa nawet dla początkujących użytkowników technologii.

Drukarki 3D z linii F123 to urządzenia plug-and-play, wyposażone w system automatycznej kalibracji oraz prosty system wymiany materiałów. Sprawia to, że praca z drukarką 3D jest prosta i czysta, przez co urządzenie może pracować zarówno w standardzie biurowym czy domu.

F170 charakteryzuje maksymalny obszar roboczy o wymiarach 254 × 254 × 254 mm. Urządzenie wyposażone jest w :

  • zamkniętą, podgrzewana komorę roboczą,
  • kolorowy ekran dotykowy,
  • opcję automatycznej kalibracji,
  • system łatwej wymieniany materiałów (urządzenie posiada miejsce na dwie szpule materiału – budulcowego i podporowego).

Urządzenie pozwala na druk 3D zarówno z PLA jak i ABS-M30, a także gamy innych materiałów proponowanych przez producenta (m.in. ASA czy tworzywo podporowe QSR). Ponadto, dostosowane jest do pracy w standardzie biurowym – maksymalnym poziom hałasu to 46 dB podczas procesu drukowania 3D (35 dB w stanie czuwania).

CENA: 71 544,72 PLN netto (88 000,00 PLN brutto)

Aby otrzymać dostęp do szczegółowej specyfikacji, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym dystrybutora.

Brak możliwości dodawania komenarzy