Od 4 września 2023 cena fotopolimerowej drukarki 3D Formlabs Form 3+ została obniżona aż o 40%. Aktualna cena katalogowa w CadXpert – autoryzowanym dystrybutorze Formlabs, wynosi 11.900 PLN netto (wcześniej nominalna cena wynosiła 19.900 PLN netto). Z czego wynika obniżenie ceny drukarki 3D Form 3+? Misją Formlabs od zawsze było umożliwienie każdemu użytkownikowi druku 3D korzystanie zaawansowanych technologii. Korekta cen, którą obecnie obserwujemy na flagowym produkcie, jest na to najlepszym dowodem.

Rynek drukarek 3D w ciągu ostatnich lat zmienia się dynamicznie, co ze szczególną uwagą obserwuje Formlabs, dostosowując swoją ofertę. Zamieszanie związane z pandemią C19 jest już szczęśliwie za nami, dlatego m.in. łańcuchy dostaw oraz koszty transportu zostały ustabilizowane. To spowodowało, że szereg elementów biznesowych pozwolił Formlabs obniżyć cenę urządzenia, zachowując najwyższą jakość produktu.

Dlaczego warto rozważyć zakup drukarki 3D Formlabs Form 3+?

Fotopolimerowa drukarka 3D Form 3+ to flagowy produkt firmy Formlabs. Producent co roku wprowadza kolejne nowości i aktualizacje, które stale rozwijają tę linię produktową. Nowe żywice, upgrade oprogramowania, czy maszyny wspierające drukarkę 3D – wszystko stale kompatybilne i wspierające pracę z drukarką 3D. Dobrym przykładem jest ostatnia premiera rozszerzenia Form Auto, które pozwala stworzyć własną linię produkcyjną z nieprzerwaną pracą z wykorzystaniem drukarek 3D Formlabs. Potwierdza to pozycję serii Form 3 jako centralnego punktu w ofercie producenta.

Profesjonalna drukarka 3D w niższej cenie

Nowa cena drukarki 3D Form 3+ w połączeniu z możliwościami i zastosowaniem sprawia, że to najlepszy moment na zakup tego urządzenia. Produkt Formlabs przez ostatnie lata został przetestowany przez tysiące użytkowników. Ponad 20 specjalistycznych żywic dedykowanych dla tej maszyny i wsparcie producenta sprawia, że jest to jedno z najbardziej wszechstronnych rozwiązań druku 3D dostępnych na rynku. Bardzo łatwa obsługa, wysoka precyzja i gładkie wykończenie modeli to cechy wyróżniające drukarki 3D Form 3+. W połączeniu z zaawansowanym oprogramowaniem pozycjonuje to drukarki Formlabs jako czołówkę urządzeń segmentu desktop. Wszystko to od 4 września 2023 w obniżonej cenie o 40% – 11.900,00 PLN netto na CadXpert.pl.

Dystrybutorem Formlabs w Polsce jest CadXpert.pl. Potrzebujesz indywidualnej oferty? Skontaktuj się: [email protected].

Źródło: www.cadxpert.pl

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like